SELECTIEFOTO

selectiefoto

Staand v.l.n.r. Jacco Houmes (leider), Lau Verhulst, Nick Slabber, Stef Matthijsse, Levien Houmes, Luuk Cijsouw, Pieter Cijsouw (leider)
Zittend v.l.n.r. Luca Menheere, Julian Jakobsen, Jari Czajka, Onyx Dominicus, Jur Minderhoud
Niet op de foto: Max Patty (trainer)

SPELERS

Luuk Cijsouw
Jari Czajka
Onyx Dominicus
Lieven Houmes
Julian Jakobsen
Stef Matthijsse
Luca Menheere
Jur Minderhoud
Nick Slabber
Lau Verhulst

TOPSCOORDERS

(Nog) niet beschikbaar.

KADER

Trainer: 
Max Patty (maxpatty@zeelandnet.nl / 0642081313)
 
Leider:    
Pieter Cijsouw (pjcijsouw@zeelandnet.nl / 0622212841)
Jacco Houmes (0653642582)
 
Trainingsdagen: Maandag en woensdag 17.00-18.00 uur

Keeperstrainer alle jeugdelftallen:
Joop Kesselaar (sparwestkapelle.joop@gmail.com / 0646045847)

SPONSOREN

STAND VOORJAARSCOMPETITIE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1SJO Serooskerke/Veere JO11-144001237631
2De Noormannen JO11-143101021138
3Nieuwland JO11-1430191266
4Luctor Heinkenszand JO11-2421171394
5GPC Vlissingen JO11-1421171418-4
6De Meeuwen JO11-14202618117
7FC Dauwendaele JO11-2411241016-6
8Wolfaartsdijk JO11-1411241120-9
9Arnemuiden JO11-241033713-6
10Goes JO11-230121710-3
11Zeelandia Middelburg JO11-530121519-14
12Heer Arendskerke JO11-1G40131620-14

STAND NAJAARSCOMPETITIE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1De Meeuwen JO11-11191128782850
2Zeelandia Middelburg JO11-41080224582533
3De Noormannen JO11-11180324813942
4Nieuwland JO11-11171322502327
5SJO FC De Westhoek JO11-21152417542628
6DZC'09 JO11-194141326251
7Arnemuiden JO11-310415133855-17
8Walcheren JO11-2104061255550
9Colijnsplaatse Boys JO11-1G10316103561-26
10SJO Lebo/SVN/VVB JO11-111317103250-18
11SKNWK JO11-1920762562-37
12Kapelle JO11-5900901194-83

STAND BEKER POULE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1De Noormannen JO11-13300923518
2De Meeuwen JO11-13111419118
3Zeelandia Middelburg JO11-431114816-8
4Nieuwland JO11-130030523-18

WEDSTRIJDEN

B07-09-2019De Meeuwen JO11-1-De Noormannen JO11-12- 8
B14-09-2019De Noormannen JO11-1-Nieuwland JO11-15- 2
B18-09-2019De Noormannen JO11-1-Zeelandia Middelburg JO11-410- 1
 21-09-2019DZC'09 JO11-1-De Noormannen JO11-11- 8
 28-09-2019De Noormannen JO11-1-Colijnsplaatse Boys Jo11-1G9- 4
 05-10-2019De Noormannen JO11-1-Walcheren JO11-214- 7
B23-10-2019Zeelandia Middelburg JO11-5-De Noormannen JO11-11- 4
 26-10-2019Nieuwland JO11-1-De Noormannen JO11-16- 2
 02-11-2019De Noormannen JO11-1-SKNWK JO11-113- 1
 09-11-2019Kapelle JO11-5-De Noormannen JO11-11- 12
 16-11-2019De Noormannen JO11-1-SJO FC De Westhoek JO11-25- 4
 23-11-2019SJO Lebo / SVN / VVB JO11-1-De Noormannen JO11-10- 7
 30-11-2019De Meeuwen JO11-1-De Noormannen JO11-17- 1
 07-12-2019De Noormannen JO11-1-Zeelandia Middelburg JO11-42- 4
 14-12-2019Arnemuiden JO11-3-De Noormannen JO11-14- 8
 01-02-2020De Noormannen JO11-1-Wolfaartsdijk JO11-16- 3
 08-02-2020FC Dauwendaele JO11-2-De Noormannen JO11-15- 5
 15-02-2020De Noormannen JO11-1-De Meeuwen JO11-15- 4
B29-02-2020De Noormannen JO11-1-SSV'65 JO11-3G7- 3
 07-03-2020Zeelandia Middelburg JO11-5-De Noormannen JO11-11- 5
 21-03-2020De Noormannen JO11-1-GPC Vlissingen JO11-1Afg.
 28-03-2020Nieuwland JO11-1-De Noormannen JO11-1Afg.
 04-04-2020De Noormannen JO11-1-Heer Arendskerke JO11-1GAfg.
 18-04-2020De Noormannen JO11-1-Goes JO11-2 
 09-05-2020Arnemuiden JO11-2-De Noormannen JO11-1 
 16-05-2020De Noormannen JO11-1-Luctor Heinkenszand JO11-2 
 23-05-2020SJO Serooskerke / Veere JO11-1-De Noormannen JO11-1 
V30-05-2020Toernooi De Meeuwen-De Noormannen JO11-1 

B = beker   V = vriendschappelijk