SELECTIEFOTO

selectiefoto

Staand v.l.n.r.: Jarno Elzinga (leider), Olaf Wouters, Joey Janse, Liam Vreeke, Maud Minderhoud, Kim Willemstein, Mika Huibregtse, Patrick Knevel (trainer/leider).

Zittend v.l.n.r.: Ivo Dekker, Sven Joosse, Lars van ’t Westeinde, Cas Joosse, Jip Faasse, Finn Minderhoud, Jochem Verduijn.

SPELERS

Ivo Dekker
Jip Faasse
Jesse Houmes
Joey Janse
Cas Joosse
Sven Joosse
Finn Minderhoud
Maud Minderhoud
Jochem Verduijn
Liam Vreeke
Lars van 't Westeinde
Kim Willemstein
Olaf Wouters

TOPSCOORDERS

(Nog) niet beschikbaar.

KADER

Trainer: Patrick Knevel
Leiders: Patrick Knevel en Jarno Elzinga
Grensrechter: Rick Francke

Trainen op maandag en woensdag 18.30 - 19.30 uur

 

SPONSOREN

STAND VOORJAARSCOMPETITIE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Zeelandia Middelburg JO13-41292129451926
2Jong Ambon JO13-11191128681850
3Arnemuiden JO13-21172223412714
4SSV'65 JO13-2116232026215
5Kapelle JO13-2116141938335
6Walcheren JO13-3114431634277
7FC Dauwendaele JO13-2114431629245
8Patrijzen JO13-2G12417132350-27
9De Noormannen JO13-111326112742-15
10SJO Serooskerke/Veere JO13-3G1121871325-12
11RCS JO13-41120962761-34
12Zeelandia Middelburg JO13-611101032044-24

STAND NAJAARSCOMPETITIE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Walcheren JO13-21111003363756
2Krabbendijke JO13-11081125691653
3GPC Vlissingen JO13-11172223552332
4Kloetinge JO13-31163221482622
5Zeelandia Middelburg JO13-31052317372116
6Bevelanders JO13-11152417574215
7De Meeuwen JO13-110415132932-3
8RCS JO13-311407123340-7
9ST Oostkapelle/Domburg JO13-2G9315101730-13
10Luctor Heinkenszand JO13-31021772558-33
11FC Dauwendaele JO13-21111941461-47
12De Noormannen JO13-1110011014105-91

STAND BEKER POULE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1ST Sluis/Aardenburg JO13-13300936036
2Corn Boys JO13-1320161468
3De Noormannen JO13-131023730-23
4VCK JO13-130030021-21

WEDSTRIJDEN

B01-09-2018Corn Boys JO13-1-De Noormannen JO13-19- 1
B15-09-2018ST Aardenburg / Sluis JO13-1-De Noormannen JO13-121- 0
B17-09-2018De Noormannen JO13-1-VCK JO13-16- 0
 22-09-2018De Noormannen JO13-1-ST Oostkapelle / Domburg JO13-2G2- 3
 29-09-2018Kloetinge JO13-3G-De Noormannen JO13-110- 1
 06-10-2018Walcheren JO13-2-De Noormannen JO13-112- 0
 22-10-2018De Noormannen JO13-1-De Meeuwen JO13-12- 7
 27-10-2018Bevelanders JO13-1-De Noormannen JO13-112- 1
 03-11-2018De Noormannen JO13-1-FC Dauwendaele JO13-23- 5
 10-11-2018GPC Vlissingen JO13-1-De Noormannen JO13-112- 1
 17-11-2018De Noormannen JO13-1-Zeelandia Middelburg JO13-31- 12
 24-11-2018De Noormannen JO13-1-Luctor Heinkenszand JO13-31- 10
 08-12-2018De Noormannen JO13-1-RCS JO13-31- 9
 22-12-2018Krabbendijke JO13-1-De Noormannen JO13-113- 1
V19-01-2019De Noormannen JO13-1-Dauwendaele JO13-12- 0
 09-02-2019Walcheren JO13-3-De Noormannen JO13-1Afg.
 16-02-2019De Noormannen JO13-1-Arnemuiden JO13-23- 4
 23-02-2019Walcheren JO13-3-De Noormannen JO13-13- 3
 23-03-2019FC Dauwendaele JO13-2-De Noormannen JO13-13- 3
 06-04-2019De Noormannen JO13-1-Zeelandia Middelburg JO13-41- 4
 08-04-2019De Noormannen JO13-1-SJO Serooskerke / Veere JO13-3G2- 0
 13-04-2019Jong Ambon JO13-1-De Noormannen JO13-15- 2
 20-04-2019SSV'65 JO13-2-De Noormannen JO13-14- 1
 08-05-2019De Noormannen JO13-1-Patrijzen JO13-2G3- 4
 11-05-2019RCS JO13-4-De Noormannen JO13-14- 5
 18-05-2019Zeelandia Middelburg JO13-6-De Noormannen JO13-12- 3
 25-05-2019De Noormannen JO13-1-Kapelle JO13-21- 9

B = beker   V = vriendschappelijk