SELECTIEFOTO

selectiefoto

Staand v.l.n.r. Wouter Verstraate (trainer/leider), Rody Janse, Mano Verburg, Stijn Cijvat, Aron Brasser, Juraj Wondergem, Tom Sanderse, Jurgen Dronkers, Finy Cijsouw (trainer), Peter Willeboordse (assistent scheidsrechter)
Zittend v.l.n.r. Jaimy van Keulen, Giel Verhulst, Dion Conté, Levien Minderhoud, Thomas Willeboordse, Luuk Joosse, Mikai Verhulst, Leon Jongepier
Niet op de foto: Devi Jongepier (assistent-scheidsrechter)

SPELERS

Aron Brasser
Stijn Cijvat
Dion Conte
Jurgen Dronkers
Rody Janse
Leon Jongepier
Luuk Joosse
Jaimy van Keulen
Levien Minderhoud
Tom Sanderse
Mano Verburg
Giel Verhulst
Mikai Verhulst
Thomas Willeboordse
Juraj Wondergem

TOPSCOORDERS

(Nog) niet beschikbaar.

KADER

Trainer/leider: Wouter Verstraate (wverstraate@gmail.com / 0657696803)
Trainer: Finy Cijsouw (finyc@hotmail.com / 0629099260)
Assistent: Devi Jongepier

Assistent-scheidsrechter: Peter Willeboordse (marter@zeelandnet.nl / 0637356611)

Trainingsdagen: Dinsdag en donderdag 18.00-19.30 uur

Keeperstrainers alle jeugdelftallen:
Joop Kesselaar (sparwestkapelle.joop@gmail.com / 0646045847)
Hayo Castel (hayocastel@gmail.com / 0630106064)

 

SPONSOREN

STAND VOORJAARSCOMPETITIE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1ST Kwadendamme/Hoedekenskerke/Apollo'69 JO17-100000000
2's Heer Arendskerke JO17-100000000
3DwO'15 JO17-100000000
4Kloetinge JO17-400000000
5MZC'11 JO17-400000000
6De Noormannen JO17-100000000
7RCS JO17-300000000
8SJO Serooskerke/Veere JO17-200000000
9SKNWK JO17-100000000
10Walcheren JO17-300000000
11ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-100000000
12Zeelandia Middelburg JO17-300000000

STAND NAJAARSCOMPETITIE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1De Meeuwen JO17-11081125361521
2SJO Serooskerke/Veere JO17-11080224331221
3Zeelandia Middelburg JO17-2107122225718
4Nieuwland JO17-11061319461729
5Walcheren JO17-210343131720-3
6VCK JO17-1104061224231
7SJO FC De Westhoek JO17-110406121119-8
8ST Oostkapelle/Domburg JO17-110325111724-7
9RCS JO17-210325112336-13
10De Noormannen JO17-11012751146-35
11MZC'11 JO17-21011841034-24

STAND BEKER POULE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1ST Hontenisse/SDO'63 JO17-23300917710
2De Noormannen JO17-121013711-4
3ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1310231012-2
4ST HVV'24 / Clinge JO17-22002037-4

WEDSTRIJDEN

B07-09-2019ST Wolfaartsdijk / Colijnsplaat JO17-1-De Noormannen JO17-13- 4
B11-09-2019De Noormannen JO17-1-ST HVV'24 / Clinge JO17-2Afg.
B14-09-2019De Noormannen JO17-1-ST Hontenisse / SDO'63 JO17-23- 8
 21-09-2019RCS JO17-2-De Noormannen JO17-13- 3
 28-09-2019De Noormannen JO17-1-Nieuwland JO17-10- 10
 05-10-2019De Noormannen JO17-1-ST Oostkapelle / Domburg JO17-10- 6
 26-10-2019VCK JO17-1-De Noormannen JO17-16- 2
 02-11-2019De Noormannen JO17-1-Zeelandia Middelburg JO17-20- 6
 09-11-2019De Meeuwen JO17-1-De Noormannen JO17-16- 1
 16-11-2019De Noormannen JO17-1-MZC'11 JO17-22- 0
 23-11-2019Walcheren JO17-2-De Noormannen JO17-12- 2
 30-11-2019De Noormannen JO17-1-SJO FC De Westhoek JO17-10- 1
 07-12-2019De Noormannen JO17-1-SJO Serooskerke / Veere JO17-11- 6
V02-01-20207 Dorpen toernooi Oostkapelle-De Noormannen JO17-2-
V02-01-20207 Dorpen toernooi Oostkapelle-De Noormannen JO17-1-
 23-01-2020De Noormannen JO17-1-Zeelandia Middelburg JO17 
 01-02-2020De Noormannen JO17-1-RCS JO17-3 
 08-02-2020DwO'15 JO17-1-De Noormannen JO17-1 
 15-02-2020MZC'11 JO17-4-De Noormannen JO17-1 
 07-03-2020De Noormannen JO17-1-SJO Serooskerke / Veere JO17-2 
 14-03-2020's Heer Arendskerke JO17-1-De Noormannen JO17-1 
 28-03-2020De Noormannen JO17-1-SKNWK JO17-1 
 04-04-2020ST Kwadendamme / Hoedekenskerke / Apollo'69 JO17-1-De Noormannen JO17-1 
 18-04-2020De Noormannen JO17-1-Walcheren JO17-3 
 09-05-2020De Noormannen JO17-1-ST Wolfaartsdijk / Colijnsplaat JO17-1 
 16-05-2020Zeelandia Middelburg JO17-3-De Noormannen JO17-1 
 23-05-2020De Noormannen JO17-1-Kloetinge JO17-4 
 13-06-2020De Noormannen JO17-1-Nationale voetbaldag 

B = beker   V = vriendschappelijk