SELECTIEFOTO

selectiefoto

Staand v.l.n.r.: Gerbert van Sighem (elftalleider), Michael Dekker (trainer/coach), Nathalie Meijers, Julie Berents, Jaimy Kootstra, Puck Dekkers, Ylke Houterman, Kieke Nijdam, Johan Huibregtse (assistent-scheidsrechter)

Zittend v.l.n.r.: Vera Cijsouw, Christy Cijsouw, Emilie Cijsouw, Romana Harmanus, Nienke Minderhoud, Josianne Janse, Anouk van Keulen, Noa Francke

SPELERS

Julie Berents
Christy Cijsouw
Emilie Cijsouw
Vera Cijsouw
Puck Dekkers
Noa Francke
Romana Harmanus
Ylke Houterman
Josianne Janse
Anouk van Keulen
Jaimy Kootstra
Nathalie Meijers
Nienke Minderhoud
Kieke Nijdam
Iris Roelse
Chantal Ros
Elisa van Sighem
Marloes Stricker
Renee van Vaardegem
Yasmin Wielemaker

TOPSCOORDERS

Er zijn nog geen topscoorders bekend.

KADER

Trainer/coach: Michael Dekker (06-25070437)
Elftalleider: Gerbert van Sighem (06-47011541)
Assistent-scheidsrechter: Johan Huibregtse / Piet van der Welle (reserve)

Trainen op dinsdag van 19.30u - 21.00u en op donderdag van 20.00u - 21.00u

 

 

SPONSOREN

STAND

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Bevelanders VR111003312
2DwO'15 VR111003321
3Zaamslag VR111003211
4ST Nieuwdorp/Patrijzen VR110101330
5Nieuwland VR110101330
6ST FC Dauwendaele / Walcheren VR200000000
7Luctor Heinkenszand VR100000000
8De Noormannen VR11001023-1
9ST Serooskerke / Veere VR11001012-1
10SVO/DKS'17 VR21001013-2

WEDSTRIJDEN

22-09-2018DwO'15 VR1-De Noormannen VR13- 2
29-09-2018De Noormannen VR1-ST FC Dauwendaele / Walcheren VR2 
06-10-2018Nieuwland VR1-De Noormannen VR1 
27-10-2018De Noormannen VR1-SVO / DKS'17 VR2 
03-11-2018ST Serooskerke / Veere VR1-De Noormannen VR1 
10-11-2018ST Nieuwdorp / Patrijzen VR1-De Noormannen VR1 
17-11-2018De Noormannen VR1-Bevelanders VR1 
24-11-2018Zaamslag VR1-De Noormannen VR1 
01-12-2018De Noormannen VR1-Luctor Heinkenszand VR1 
09-02-2019De Noormannen VR1-DwO'15 VR1 
16-02-2019ST FC Dauwendaele / Walcheren VR2-De Noormannen VR1 
09-03-2019De Noormannen VR1-ST Nieuwdorp / Patrijzen VR1 
16-03-2019Bevelanders VR1-De Noormannen VR1 
23-03-2019De Noormannen VR1-Zaamslag VR1 
06-04-2019Luctor Heinkenszand VR1-De Noormannen VR1 
04-05-2019SVO / DKS'17 VR2-De Noormannen VR1 
11-05-2019De Noormannen VR1-ST Serooskerke / Veere VR1 
18-05-2019De Noormannen VR1-Nieuwland VR1 
25-05-2019IJzendijke VR3-De Noormannen VR1