SELECTIEFOTO

selectiefoto

Staand v.l.n.r. Josianne Janse (verzorgster), Ylke Houterman Iris Roelse, Nathalie Meijers, Noa Francke, Romana Harmanus, Elisa van Sighem, Esther van der Male, Gerbert van Sighem (elftalleider), Michael Dekker (trainer/leider). 
Zittend v.l.n.r. Anouk van Keulen, Julie Berents, Emilie Cijsouw, Vera Cijsouw, Nienke Minderhoud, Chantal Ros, Yasmin Wielemaker, Christy Cijsouw
Niet op de foto: Karien Cijsouw, Marloes Stricker, Liz Sturm, Renee van Vaardegem

SPELERS

Julie Berents
Christy Cijsouw
Emilie Cijsouw
Karien Cijsouw
Vera Cijsouw
Noa Francke
Romana Harmanus
Ylke Houterman
Anouk van Keulen
Esther van der Male
Nathalie Meijers
Nienke Minderhoud
Iris Roelse
Chantal Ros
Elisa van Sighem
Marloes Stricker
Liz Sturm
Renee van Vaardegem
Yasmin Wielemaker

TOPSCOORDERS

Nathalie Meijers 20
Ylke Houterman 13
Esther van der Male   7
Iris Roelse   6
Noa Francke   1 
Anouk van Keulen   1
door tegenstander   1
    

KADER

Trainer/coach: Michael Dekker (06-25070437)
Elftalleider: Gerbert van Sighem (06-47011541)
Assistent-scheidsrechter: Johan Huibregtse (06-51892044)

Verzorgster: Josianne Janse (06-81155805)

Trainen op dinsdag van 19.30u - 21.00u en op donderdag van 20.00u - 21.00u

 

 

SPONSOREN

STAND COMPETITIE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Jong Ambon VR114121137541440
2De Noormannen VR116102432481929
3Terneuzen VR11593330392316
4Kloetinge VR11474325342212
5DwO'15 VR11581625443311
6Bevelanders VR1168172533312
7De Meeuwen VR2166372144368
8SVO/DKS'17 VR214617192436-12
9IJzendijke VR315618192133-12
10ST Bruse Boys / Duiveland VR116547193039-9
11ST Serooskerke / Veere VR115429142233-11
12ST Nieuwdorp/Patrijzen VR2164210142155-34
13Zaamslag VR115339121831-13
14ST Apollo'69 / Luctor Heinkenszand VR1153210112148-27

STAND BEKER POULE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1De Meeuwen VR13300918216
2Kapelle VR131114660
3Bevelanders VR13102379-2
4De Noormannen VR130121519-14

WEDSTRIJDEN

B31-08-2019De Meeuwen VR1-De Noormannen VR112- 0
B07-09-2019De Noormannen VR1-Bevelanders VR14- 6
B14-09-2019De Noormannen VR1-Kapelle VR11- 1
 21-09-2019De Noormannen VR1-SVO / DKS'17 VR21- 1
 28-09-2019ST Bruse Boys / Duiveland VR1-De Noormannen VR10- 2
 05-10-2019ST Luctor Heinkenszand / Apollo'69 VR1-De Noormannen VR10- 4
 12-10-2019De Noormannen VR1-DwO'15 VR13- 1
 19-10-2019Zaamslag VR1-De Noormannen VR11- 1
 26-10-2019De Noormannen VR1-Jong Ambon VR11- 2
 02-11-2019Bevelanders VR1-De Noormannen VR12- 0
 09-11-2019De Noormannen VR1-ST Nieuwdorp / Patrijzen VR27- 0
 23-11-2019Terneuzen VR1-De Noormannen VR13- 2
 30-11-2019De Noormannen VR1-De Meeuwen VR25- 2
 07-12-2019Kloetinge VR1-De Noormannen VR12- 3
 14-12-2019De Noormannen VR1-ST Serooskerke / Veere VR10- 1
 25-01-2020De Noormannen VR1-IJzendijke VR35- 0
 01-02-2020SVO / DKS'17 VR2-De Noormannen VR11- 5
 08-02-2020De Noormannen VR1-ST Bruse Boys / Duiveland VR16- 2
 15-02-2020DwO'15 VR1-De Noormannen VR11- 3
 07-03-2020De Noormannen VR1-ST Luctor Heinkenszand / Apollo'69 VR1 
 14-03-2020Jong Ambon VR1-De Noormannen VR1 
 21-03-2020De Noormannen VR1-Bevelanders VR1 
 28-03-2020IJzendijke VR3-De Noormannen VR1 
 04-04-2020ST Serooskerke / Veere VR1-De Noormannen VR1 
 18-04-2020De Noormannen VR1-Kloetinge VR1 
 25-04-2020ST Nieuwdorp / Patrijzen VR2-De Noormannen VR1 
 09-05-2020De Noormannen VR1-Zaamslag VR1 
 16-05-2020De Meeuwen VR2-De Noormannen VR1 
 23-05-2020De Noormannen VR1-Terneuzen VR1 
 13-06-2020De Noormannen VR1-Nationale voetbaldag 

B = beker   V = vriendschappelijk