SELECTIEFOTO

selectiefoto

Staand v.l.n.r. bovenste rij: Arjen van Sighem, Davy Jongepier, Finy Cijsouw, Brian de Visser, Rens Janisse, Marlo Janisse, Joop Kesselaar (keeperstrainer)

Middelste rij v.l.n.r. : Iek Verpoorten (assistent-scheidsrechter), Dylan Maljers, Ron de Nooijer, Julian Coppoolse, Rens de Visser, Ruben van Sluijs, Jari Kaland, Randy van Gils (verzorger).

Onderste rij v.l.n.r.: Jacco Cijsouw, Jaimy Gabriëlse, Lennard Kerkhove (trainer/coach), Hayo Castel, Aron van Sluijs, Jordy Conté (elftalleider), Leendert Joosse (elftalleider), Mark Minderhoud

SPELERS

Hayo Castel
Finy Cijsouw
Jacco Cijsouw
Julian Coppoolse
Jaimy Gabriëlse
Danny Huibregtse
Marlo Janisse
Rens Janisse
Devi Jongepier
Jari Kaland
Patrick Knevel
Dylan Maljers
Mark Minderhoud
Ron de Nooijer
Erwin Pouwelse
Arjen van Sighem
Jesse Simonse
Aron van Sluijs
Ruben van Sluijs
Brian de Visser
Rens de Visser

TOPSCOORDERS

Erwin Pouwelse

7

Marlo Janisse

3

Mark Minderhoud

2

Dylan Maljers

2

Rens de Visser

2
Jesse Simonse 1

KADER

Trainer/coach: Lennard Kerkhove (06-18330949)
Elftalleider: Leendert Joosse (06-23382796)
Elftalleider: Jordy Conté (06-10128412)
Assistent-scheidsrechter: Iek Verpoorten (0118-601421)
Verzorger: Randy van Gils ()
Keeperstrainer: Joop Kesselaar (0118-820993)

Trainen op dinsdag en donderdag 19.30u - 21.00u

SPONSOREN

STAND

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Walcheren 1119112826917
2's Heer Arendskerke 1116412226917
3Luctor Heinkenszand 11164122281216
4Zaamslag 11162320281513
5VCK 1115421921183
6Kapelle 1114431625169
7GPC Vlissingen 111434151221-9
8RCS 111425142831-3
9De Noormannen 111425141824-6
10FC Dauwendaele 111425141829-11
11Veere 111326111220-8
12Kruiningen 11130891121-10
13Bevelanders 11121871631-15
14VC Vlissingen 1111194821-13

STAND PERIODE 1

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Walcheren 188002421516
2's Heer Arendskerke 186202022319
3VCK 185121616133
4Luctor Heinkenszand 184311521813
5Kapelle 184311520812
6Zaamslag 183231121138
7GPC Vlissingen 1832311716-9

STAND PERIODE 2

GSWNGLVLPTVRTGDS
1FC Dauwendaele 1330091046
2Zaamslag 133009725
3RCS 132107853
4Luctor Heinkenszand 132107743
5De Noormannen 132016550
6Walcheren 131114541
7GPC Vlissingen 131114550

STAND PERIODE 3

GSWNGLVLPTVRTGDS
1's Heer Arendskerke 100000000
2Bevelanders 100000000
3De Noormannen 100000000
4FC Dauwendaele 100000000
5GPC Vlissingen 100000000
6Kapelle 100000000
7Kruiningen 100000000

WEDSTRIJDEN

18-08-2018Brouwershaven 1-De Noormannen 10- 6
25-08-2018MZC'11 1-De Noormannen 15- 2
04-09-2018Patrijzen 1-De Noormannen 18- 0
08-09-2018De Noormannen 1-Corn Boys 15- 0
13-09-2018Domburg 1-De Noormannen 11- 6
22-09-2018Bevelanders 1-De Noormannen 11- 4
29-09-2018De Noormannen 1-Luctor Heinkenszand 12- 2
06-10-2018VC Vlissingen 1-De Noormannen 10- 1
13-10-2018De Noormannen 1-Walcheren 12- 3
20-10-2018Zaamslag 1-De Noormannen 11- 1
27-10-2018De Noormannen 1-Kruiningen 11- 3
03-11-2018's Heer Arendskerke 1-De Noormannen 15- 1
10-11-2018ZSC'62 1-De Noormannen 14- 5
17-11-2018De Noormannen 1-VCK 11- 4
24-11-2018Kapelle 1-De Noormannen 12- 3
01-12-2018De Noormannen 1-RCS 11- 3
08-12-2018Veere 1-De Noormannen 10- 1
11-12-2018JEKA 1-De Noormannen 1 
15-12-2018De Noormannen 1-FC Dauwendaele 1 
19-01-2019GPC Vlissingen 1-De Noormannen 1 
26-01-2019De Noormannen 1-'s Heer Arendskerke 1 
02-02-2019VCK 1-De Noormannen 1 
09-02-2019De Noormannen 1-Bevelanders 1 
16-02-2019Luctor Heinkenszand 1-De Noormannen 1 
09-03-2019De Noormannen 1-Zaamslag 1 
16-03-2019Kruiningen 1-De Noormannen 1 
23-03-2019De Noormannen 1-GPC Vlissingen 1 
06-04-2019FC Dauwendaele 1-De Noormannen 1 
13-04-2019De Noormannen 1-Veere 1 
20-04-2019RCS 1-De Noormannen 1 
11-05-2019De Noormannen 1-Kapelle 1 
18-05-2019De Noormannen 1-VC Vlissingen 1 
25-05-2019Walcheren 1-De Noormannen 1