SELECTIEFOTO

selectiefoto

Staand v.l.n.r. Randy van Gils (verzorger), Finy Cijsouw, Jesse Simonse, Mark Minderhoud, Jari Kaland, Rens de Visser, Dylan Maljers, Damian Cijsouw, Jarno Elzinga, Rens Janisse, Joop Kesselaar (keeperstrainer).
Zittend v.l.n.r. Leendert Joosse (elftalleider), Lennard Kerkhove (trainer/coach), Julian Coppoolse, Ron de Nooijer, Aron van Sluijs, Luuk van den Berg, Jaimy Gabriëlse, James Beije, Aylwin Vermeulen (assistent-scheidsrechter), Jordy Conté (elftalleider). 
Niet op de foto: Hayo Castel, Marlo Janisse, Erwin Pouwelse

SPELERS

James Beije
Luuk van den Berg
Hayo Castel
Damian Cijsouw
Finy Cijsouw
Julian Coppoolse
Jarno Elzinga
Jaimy Gabriëlse
Marlo Janisse
Rens Janisse
Jari Kaland
Dylan Maljers
Mark Minderhoud
Ron de Nooijer
Erwin Pouwelse
Jesse Simonse
Aron van Sluijs
Rens de Visser

TOPSCOORDERS

Erwin Pouwelse 6
Marlo Janisse 4
Dylan Maljers 3
Mark Minderhoud 2
Rens Janisse 2
door tegenstander 2
Ron de Nooijer 1
Rens de Visser 1

KADER

Trainer/coach: Lennard Kerkhove (06-18330949)
Elftalleider: Leendert Joosse (06-23382796)
Elftalleider: Jordy Conté (06-10128412)
Assistent-scheidsrechter: Aylwin Vermeulen (06-50839595)
Verzorger: Randy van Gils (06-17802158)
Keeperstrainer: Joop Kesselaar (0118-820993)

SPONSOREN

STAND COMPETITIE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Luctor Heinkenszand 11282226321022
2RCS 11282226311417
3Nieuwdorp 11272323342311
4Kapelle 11272323271611
5VCK 1126332125178
6Bevelanders 1126242027225
7Zaamslag 1126151925169
8Patrijzen 1125251726233
9Goes 112426142332-9
10Lewedorpse Boys 112426141423-9
11FC Dauwendaele 112318102327-4
12De Noormannen 11230992142-21
13GPC Vlissingen 11223791639-23
14Veere 11214771030-20

STAND PERIODE 1

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Kapelle 1870121271215
2Luctor Heinkenszand 186021824816
3RCS 18512161798
4Nieuwdorp 185121618171
5Patrijzen 184131319154
6Zaamslag 184041217125
7VCK 183231117143

STAND PERIODE 2

GSWNGLVLPTVRTGDS
1RCS 14310101459
2Bevelanders 14310101257
3VCK 1431010835
4Luctor Heinkenszand 142208826
5Nieuwdorp 14211716610
6Zaamslag 142117844
7Lewedorpse Boys 14202626-4

STAND PERIODE 3

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Bevelanders 100000000
2De Noormannen 100000000
3FC Dauwendaele 100000000
4GPC Vlissingen 100000000
5Goes 100000000
6Kapelle 100000000
7Lewedorpse Boys 100000000

STAND BEKER POULE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1SJO FC De Westhoek 12200615411
2De Noormannen 1210131165
3Hansweertse Boys 120020117-16

WEDSTRIJDEN

V13-08-2019Luctor Heinkenszand 1-De Noormannen 12- 3
V20-08-2019De Meeuwen 1-De Noormannen 14- 2
V24-08-2019Zeelandia Middelburg 1-De Noormannen 12- 4
V27-08-2019ZSC'62 1-De Noormannen 11- 3
B31-08-2019De Noormannen 1-Hansweertse Boys 18- 0
B07-09-2019SJO FC De Westhoek 1-De Noormannen 16- 3
B14-09-2019IJzendijke 1-De Noormannen 1Afg.
 21-09-2019Luctor Heinkenszand 1-De Noormannen 13- 1
 28-09-2019De Noormannen 1-Kapelle 12- 6
 05-10-2019Zaamslag 1-De Noormannen 12- 0
 12-10-2019De Noormannen 1-VCK 13- 2
 19-10-2019FC Dauwendaele 1-De Noormannen 15- 2
 26-10-2019GPC Vlissingen 1-De Noormannen 13- 1
 02-11-2019De Noormannen 1-RCS 11- 4
 09-11-2019De Noormannen 1-Lewedorpse Boys 13- 0
 23-11-2019Nieuwdorp 1-De Noormannen 18- 0
 30-11-2019De Noormannen 1-Patrijzen 12- 4
 07-12-2019Bevelanders 1-De Noormannen 15- 3
 14-12-2019De Noormannen 1-Goes 13- 0
V18-01-2020Apollo'69 1-De Noormannen 12- 3
 25-01-2020Veere 1-De Noormannen 1 
 01-02-2020De Noormannen 1-Luctor Heinkenszand 1 
 08-02-2020VCK 1-De Noormannen 1 
 15-02-2020De Noormannen 1-Zaamslag 1 
 07-03-2020De Noormannen 1-GPC Vlissingen 1 
 14-03-2020Lewedorpse Boys 1-De Noormannen 1 
 21-03-2020Goes 1-De Noormannen 1 
 28-03-2020De Noormannen 1-Veere 1 
 04-04-2020Kapelle 1-De Noormannen 1 
 18-04-2020De Noormannen 1-FC Dauwendaele 1 
 25-04-2020RCS 1-De Noormannen 1 
 09-05-2020De Noormannen 1-Bevelanders 1 
 16-05-2020Patrijzen 1-De Noormannen 1 
 23-05-2020De Noormannen 1-Nieuwdorp 1 
 13-06-2020De Noormannen 1-Nationale voetbaldag 

B = beker   V = vriendschappelijk