SELECTIEFOTO

selectiefoto

Staand v.l.n.r. Aylwin Vermeulen (ass.scheidsrechter), Finy Cijsouw, Jesse Simonse, Mark Minderhoud, Jari Kaland, Jordy Conté (elftalleider), Damian Cijsouw, Rens de Visser, Dylan Maljers, Jarno Elzinga, Joop Kesselaar (keeperstrainer).
Zittend v.l.n.r. Ron de Nooijer, Erwin Pouwelse, James Beije, Lennard Kerkhove (trainer/coach), Luuk van den Berg, Leendert Joosse (elftalleider), Jaimy Gabriëlse, Julian Coppoolse en Rens Janisse.
Niet op de foto: Marlo Janisse, Aron van Sluijs en Randy van Gils (verzorger).

SPELERS

James Beije
Luuk van den Berg
Hayo Castel
Damian Cijsouw
Finy Cijsouw
Julian Coppoolse
Jarno Elzinga
Jaimy Gabriëlse
Marlo Janisse
Rens Janisse
Jari Kaland
Dylan Maljers
Mark Minderhoud
Ron de Nooijer
Erwin Pouwelse
Jesse Simonse
Aron van Sluijs
Rens de Visser

TOPSCOORDERS

Erwin Pouwelse 8
Marlo Janisse 6
Dylan Maljers 4
Mark Minderhoud 3
Rens Janisse 2
door tegenstander 2
Ron de Nooijer 1
Rens de Visser 1
Pedro Boon 1

KADER

Trainer/coach: Lennard Kerkhove (06-18330949)
Elftalleider: Leendert Joosse (06-23382796)
Elftalleider: Jordy Conté (06-10128412)
Assistent-scheidsrechter: Aylwin Vermeulen (06-50839595)
Verzorger: Randy van Gils (06-17802158)
Keeperstrainer: Joop Kesselaar (0118-820993)

SPONSOREN

STAND COMPETITIE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Luctor Heinkenszand 117123239451629
2RCS 117113336431924
3VCK 117103433392415
4Nieuwdorp 11792629483513
5Kapelle 11785429362313
6Patrijzen 11784528412912
7Zaamslag 11682626362313
8Bevelanders 117827263536-1
9Lewedorpse Boys 117539182237-15
10FC Dauwendaele 1175210173137-6
11GPC Vlissingen 117449162544-19
12Goes 1164210142551-26
13De Noormannen 1174112132855-27
14Veere 1172411101540-25

STAND PERIODE 1

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Kapelle 1870121271215
2Luctor Heinkenszand 186021824816
3RCS 18512161798
4Nieuwdorp 185121618171
5Patrijzen 184131319154
6Zaamslag 184041217125
7VCK 183231117143

STAND PERIODE 2

GSWNGLVLPTVRTGDS
1VCK 1971122221012
2Luctor Heinkenszand 196302121813
3RCS 1962120261016
4Bevelanders 195131620191
5Patrijzen 194321522148
6Zaamslag 184221419118
7Nieuwdorp 1941413301812

STAND PERIODE 3

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Bevelanders 100000000
2De Noormannen 100000000
3FC Dauwendaele 100000000
4GPC Vlissingen 100000000
5Goes 100000000
6Kapelle 100000000
7Lewedorpse Boys 100000000

STAND BEKER POULE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1SJO FC De Westhoek 12200615411
2De Noormannen 1210131165
3Hansweertse Boys 120020117-16

WEDSTRIJDEN

V13-08-2019Luctor Heinkenszand 1-De Noormannen 12- 3
V20-08-2019De Meeuwen 1-De Noormannen 14- 2
V24-08-2019Zeelandia Middelburg 1-De Noormannen 12- 4
V27-08-2019ZSC'62 1-De Noormannen 11- 3
B31-08-2019De Noormannen 1-Hansweertse Boys 18- 0
B07-09-2019SJO FC De Westhoek 1-De Noormannen 16- 3
B14-09-2019IJzendijke 1-De Noormannen 1Afg.
 21-09-2019Luctor Heinkenszand 1-De Noormannen 13- 1
 28-09-2019De Noormannen 1-Kapelle 12- 6
 05-10-2019Zaamslag 1-De Noormannen 12- 0
 12-10-2019De Noormannen 1-VCK 13- 2
 19-10-2019FC Dauwendaele 1-De Noormannen 15- 2
 26-10-2019GPC Vlissingen 1-De Noormannen 13- 1
 02-11-2019De Noormannen 1-RCS 11- 4
 09-11-2019De Noormannen 1-Lewedorpse Boys 13- 0
 23-11-2019Nieuwdorp 1-De Noormannen 18- 0
 30-11-2019De Noormannen 1-Patrijzen 12- 4
 07-12-2019Bevelanders 1-De Noormannen 15- 3
 14-12-2019De Noormannen 1-Goes 13- 0
V18-01-2020Apollo'69 1-De Noormannen 12- 3
 25-01-2020Veere 1-De Noormannen 12- 0
 01-02-2020De Noormannen 1-Luctor Heinkenszand 12- 2
 08-02-2020VCK 1-De Noormannen 16- 2
 15-02-2020De Noormannen 1-Zaamslag 11- 2
 07-03-2020De Noormannen 1-GPC Vlissingen 12- 1
 14-03-2020Lewedorpse Boys 1-De Noormannen 1Afg.
 21-03-2020Goes 1-De Noormannen 1Afg.
 28-03-2020De Noormannen 1-Veere 1Afg.
 04-04-2020Kapelle 1-De Noormannen 1Afg.
 18-04-2020De Noormannen 1-FC Dauwendaele 1 
 25-04-2020RCS 1-De Noormannen 1 
 09-05-2020De Noormannen 1-Bevelanders 1 
 16-05-2020Patrijzen 1-De Noormannen 1 
 23-05-2020De Noormannen 1-Nieuwdorp 1 

B = beker   V = vriendschappelijk