SELECTIEFOTO

selectiefoto

Staand v.l.n.r. Aylwin Vermeulen (ass.scheidsrechter), Finy Cijsouw, Jesse Simonse, Mark Minderhoud, Jari Kaland, Jordy Conté (elftalleider), Damian Cijsouw, Rens de Visser, Dylan Maljers, Jarno Elzinga, Joop Kesselaar (keeperstrainer).
Zittend v.l.n.r. Ron de Nooijer, Erwin Pouwelse, James Beije, Lennard Kerkhove (trainer/coach), Luuk van den Berg, Leendert Joosse (elftalleider), Jaimy Gabriëlse, Julian Coppoolse en Rens Janisse.
Niet op de foto: Marlo Janisse, Aron van Sluijs en Randy van Gils (verzorger).

SPELERS

James Beije
Luuk van den Berg
Hayo Castel
Damian Cijsouw
Finy Cijsouw
Julian Coppoolse
Jarno Elzinga
Jaimy Gabriëlse
Marlo Janisse
Rens Janisse
Jari Kaland
Dylan Maljers
Mark Minderhoud
Ron de Nooijer
Erwin Pouwelse
Jesse Simonse
Aron van Sluijs
Rens de Visser

TOPSCOORDERS

Erwin Pouwelse 7
Marlo Janisse 6
Dylan Maljers 3
Mark Minderhoud 3
Rens Janisse 2
door tegenstander 2
Ron de Nooijer 1
Rens de Visser 1
Pedro Boon 1

KADER

Trainer/coach: Lennard Kerkhove (06-18330949)
Elftalleider: Leendert Joosse (06-23382796)
Elftalleider: Jordy Conté (06-10128412)
Assistent-scheidsrechter: Aylwin Vermeulen (06-50839595)
Verzorger: Randy van Gils (06-17802158)
Keeperstrainer: Joop Kesselaar (0118-820993)

SPONSOREN

STAND COMPETITIE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Luctor Heinkenszand 116113236411427
2RCS 116103333411823
3VCK 11693430362313
4Nieuwdorp 11692529463115
5Kapelle 11685329352114
6Patrijzen 11683527392712
7Zaamslag 11682626362313
8Bevelanders 1157262333330
9Lewedorpse Boys 116538182134-13
10GPC Vlissingen 116448162442-18
11Goes 1164210142551-26
12FC Dauwendaele 1154110132735-8
13Veere 1162410101438-24
14De Noormannen 1163112102654-28

STAND PERIODE 1

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Kapelle 1870121271215
2Luctor Heinkenszand 186021824816
3RCS 18512161798
4Nieuwdorp 185121618171
5Patrijzen 184131319154
6Zaamslag 184041217125
7VCK 183231117143

STAND PERIODE 2

GSWNGLVLPTVRTGDS
1VCK 186111919910
2Luctor Heinkenszand 185301817611
3RCS 185211724915
4Patrijzen 184221420128
5Zaamslag 184221419118
6Bevelanders 174121318162
7Nieuwdorp 1841313281414

STAND PERIODE 3

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Bevelanders 100000000
2De Noormannen 100000000
3FC Dauwendaele 100000000
4GPC Vlissingen 100000000
5Goes 100000000
6Kapelle 100000000
7Lewedorpse Boys 100000000

STAND BEKER POULE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1SJO FC De Westhoek 12200615411
2De Noormannen 1210131165
3Hansweertse Boys 120020117-16

WEDSTRIJDEN

V13-08-2019Luctor Heinkenszand 1-De Noormannen 12- 3
V20-08-2019De Meeuwen 1-De Noormannen 14- 2
V24-08-2019Zeelandia Middelburg 1-De Noormannen 12- 4
V27-08-2019ZSC'62 1-De Noormannen 11- 3
B31-08-2019De Noormannen 1-Hansweertse Boys 18- 0
B07-09-2019SJO FC De Westhoek 1-De Noormannen 16- 3
B14-09-2019IJzendijke 1-De Noormannen 1Afg.
 21-09-2019Luctor Heinkenszand 1-De Noormannen 13- 1
 28-09-2019De Noormannen 1-Kapelle 12- 6
 05-10-2019Zaamslag 1-De Noormannen 12- 0
 12-10-2019De Noormannen 1-VCK 13- 2
 19-10-2019FC Dauwendaele 1-De Noormannen 15- 2
 26-10-2019GPC Vlissingen 1-De Noormannen 13- 1
 02-11-2019De Noormannen 1-RCS 11- 4
 09-11-2019De Noormannen 1-Lewedorpse Boys 13- 0
 23-11-2019Nieuwdorp 1-De Noormannen 18- 0
 30-11-2019De Noormannen 1-Patrijzen 12- 4
 07-12-2019Bevelanders 1-De Noormannen 15- 3
 14-12-2019De Noormannen 1-Goes 13- 0
V18-01-2020Apollo'69 1-De Noormannen 12- 3
 25-01-2020Veere 1-De Noormannen 12- 0
 01-02-2020De Noormannen 1-Luctor Heinkenszand 12- 2
 08-02-2020VCK 1-De Noormannen 16- 2
 15-02-2020De Noormannen 1-Zaamslag 11- 2
 07-03-2020De Noormannen 1-GPC Vlissingen 1 
 14-03-2020Lewedorpse Boys 1-De Noormannen 1 
 21-03-2020Goes 1-De Noormannen 1 
 28-03-2020De Noormannen 1-Veere 1 
 04-04-2020Kapelle 1-De Noormannen 1 
 18-04-2020De Noormannen 1-FC Dauwendaele 1 
 25-04-2020RCS 1-De Noormannen 1 
 09-05-2020De Noormannen 1-Bevelanders 1 
 16-05-2020Patrijzen 1-De Noormannen 1 
 23-05-2020De Noormannen 1-Nieuwdorp 1 
 13-06-2020De Noormannen 1-Nationale voetbaldag 

B = beker   V = vriendschappelijk