SELECTIEFOTO

selectiefoto

SPELERS

Julie Berents
Tara Brasser
Christy Cijsouw
Emilie Cijsouw
Karien Cijsouw
Vera Cijsouw
Julia Dominicus
Marije Elzinga
Noa Francke
Romana Harmanus
Ylke Houterman
Anouk van Keulen
Esther van der Male
Nathalie Meijers
Nienke Minderhoud
Pleun Nijdam
Iris Roelse
Elisa van Sighem
Kelly van Sighem
Liz Sturm
Yasmin Wielemaker
Rosa Wilschut

TOPSCOORDERS

Nathalie Meijers  22
Noa Francke  15
Ylke Houterman    3
Emilie Cijsouw    1
Pleun Nijdam    1

KADER

Trainer/coach: Michael Dekker (06-25070437)
Elftalleider: Gerbert van Sighem (06-47011541)
Assistent-scheidsrechter: Johan Huibregtse (06-51892044)

Verzorgster: Josianne Janse (06-81155805)

Wedstrijdbal: Multi Engineering, Vlissingen & Kapsalon M'n Zus & Ik, Westkapelle

SPONSOREN

PROGRAMMA KOMENDE WEEK

DatumTijdWedstrijd
29 jan.11:00DwO'15 VR1 - ST Apollo '69/Luctor Heinkenszand VR1
29 jan.11:00ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaatse Boys VR2 - SVO W.V.V.'20 VR4
29 jan.11:45SSV'65 VR1 - Bevelanders VR1
29 jan.11:45SVO DKS'17/Axel VR3 - Kloetinge VR2
29 jan.12:00ST Serooskerke/Veere VR2 - VCK VR1
29 jan.12:30ST Nieuwdorp/Patrijzen VR2 - De Noormannen VR1

STAND COMPETITIE

GSWGVPNTVRTG
1De Noormannen VR186111942-13
2Bevelanders VR185211726-10
3Kloetinge VR275021527-15
4SSV'65 VR175021521-20
5SVO W.V.V.'20 VR464021222-8
6ST Apollo '69/Luctor Heinkenszand VR164021216-15
7ST Serooskerke/Veere VR283141020-23
8VCK VR193151025-30
9ST Nieuwdorp/Patrijzen VR28305917-20
10DwO'15 VR16123514-27
11SVO DKS'17/Axel VR3802625-29
12ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaatse Boys VR2701616-31

STAND BEKER POULE

GSWGVPNTVRTG
1De Meeuwen VR13300929-6
2RCS VR13201620-5
3De Noormannen VR13102315-12
4ST Brouw/WIK/ZSC VR1300301-42

WEDSTRIJDEN

B08-09-2021De Noormannen VR1-RCS VR10-7
B11-09-2021ST Brouw / WIK / ZSC VR1-De Noormannen VR10-13
B18-09-2021De Noormannen VR1-De Meeuwen VR12-5
 25-09-2021Bevelanders VR1-De Noormannen VR14-4
 02-10-2021De Noormannen VR1-DwO'15 VR110-0
 09-10-2021De Noormannen VR1-VCK VR15-3
 16-10-2021ST Serooskerke / Veere VR2-De Noormannen VR11-5
 06-11-2021De Noormannen VR1-ST Apollo '69 / Luctor Heinkenszand VR15-0
 27-11-2021De Noormannen VR1-Kloetinge VR22-3
 04-12-2021SVO DKS'17 / Axel VR3-De Noormannen VR11-6
 18-12-2021SSV'65 VR1-De Noormannen VR11-5
 29-01-2022ST Nieuwdorp / Patrijzen VR2-De Noormannen VR1 
 05-02-2022De Noormannen VR1-ST Serooskerke / Veere VR2 
 12-02-2022DwO'15 VR1-De Noormannen VR1 
 19-02-2022De Noormannen VR1-SSV'65 VR1 
 26-02-2022SVO W.V.V.'20 VR4-De Noormannen VR1 
 12-03-2022VCK VR1-De Noormannen VR1 
 19-03-2022De Noormannen VR1-ST Nieuwdorp / Patrijzen VR2 
 26-03-2022ST Apollo '69 / Luctor Heinkenszand VR1-De Noormannen VR1 
 02-04-2022De Noormannen VR1-SVO W.V.V.'20 VR4 
 09-04-2022ST Wolfaartsdijk / Colijnsplaatse Boys VR2-De Noormannen VR1 
 23-04-2022De Noormannen VR1-SVO DKS'17 / Axel VR3 
 14-05-2022Kloetinge VR2-De Noormannen VR1 
 21-05-2022De Noormannen VR1-Bevelanders VR1 

B = beker   V = vriendschappelijk