SELECTIEFOTO

selectiefoto

SPELERS

Julie Berents
Tara Brasser
Christy Cijsouw
Karien Cijsouw
Vera Cijsouw
Julia Dominicus
Marije Elzinga
Annick Feleus
Noa Francke
Ylke Houterman
Anouk van Keulen
Esther van der Male
Femke Maranus
Nathalie Meijers
Maud Minderhoud
Nienke Minderhoud
Rai van de Plasse
Iris Roelse
Elisa van Sighem
Kelly van Sighem
Afgeschermd
Yasmin Wielemaker
Kim Willemstein
Rosa Wilschut

TOPSCOORDERS

Nathalie Meijers  14
Femke Maranus    7
Ylke Houterman    2
Annick Feleus    1
Noa Francke    1
Esther van der Male    1
Kelly van Sighem    1
Kim Willemstein    1

KADER

Trainer/coach: Michael Dekker

Elftalleider: Gerbert van Sighem 
Assistent-scheidsrechter: Johan Huibregtse

Verzorgster: Josianne Janse 

Wedstrijdbal: Multi Engineering, Vlissingen & Kapsalon M'n Zus & Ik, Westkapelle

SPONSOREN

LAATSTE POULEUITSLAGEN

DatumWedstrijdUitslag
3 dec.Bevelanders VR1 - De Noormannen VR14 - 1
3 dec.ST DwO’15 / Luctor Heinkenszand / Apollo’69 VR2 - ST Serooskerke/Veere VR11 - 3
3 dec.SVO W.V.V.'20 VR4 - ST Aardenburg/Sluis VR10 - 3
3 dec.SVOD'22 VR1 - Wolfaartsdijk VR12 - 1
3 dec.SVO/DKS'17 VR2 - ST Nieuwdorp/Patrijzen/LeBo VR21 - 3
3 dec.VCK VR1 - Terneuzen VR11 - 4

PROGRAMMA KOMENDE WEEK

DatumTijdWedstrijd
10 dec.12:00ST Nieuwdorp/Patrijzen/LeBo VR2 - SVO W.V.V.'20 VR4
10 dec.12:00ST Serooskerke/Veere VR1 - SVOD'22 VR1
10 dec.12:00De Noormannen VR1 - SVO/DKS'17 VR2
10 dec.13:00Wolfaartsdijk VR1 - Bevelanders VR1
10 dec.14:00Terneuzen VR1 - ST DwO’15 / Luctor Heinkenszand / Apollo’69 VR2
10 dec.14:30ST Aardenburg/Sluis VR1 - VCK VR1

STAND COMPETITIE

GSWGVPNTVRTG
1ST Aardenburg/Sluis VR197202329-13
2SVOD'22 VR187012138-10
3ST Serooskerke/Veere VR196212028-10
4De Noormannen VR185121629-13
5Bevelanders VR184221433-17
6ST DwO’15 / Luctor Heinkenszand / Apollo’69 VR294141328-28
7SVO W.V.V.'20 VR493241125-24
8Wolfaartsdijk VR193151019-23
9VCK VR193151025-35
10Terneuzen VR1711548-16
11ST Nieuwdorp/Patrijzen/LeBo VR2911748-54
12SVO/DKS'17 VR2800807-34

STAND BEKER POULE

GSWGVPNTVRTG
1SVOD'22 VR1210135-4
2Wolfaartsdijk VR1210133-3
3De Noormannen VR1210132-3

WEDSTRIJDEN

B03-09-2022SVOD'22 VR1-De Noormannen VR13-1
B17-09-2022Wolfaartsdijk VR1-De Noormannen VR10-1
B20-09-2022De Noormannen VR1-SVO W.V.V.'20 VR21-0
 24-09-2022SVO W.V.V.'20 VR4-De Noormannen VR11-2
 01-10-2022De Noormannen VR1-ST Nieuwdorp / Patrijzen / LeBo VR211-0
 08-10-2022De Noormannen VR1-ST Aardenburg / Sluis VR11-1
 15-10-2022Wolfaartsdijk VR1-De Noormannen VR10-2
 29-10-2022De Noormannen VR1-ST Serooskerke / Veere VR11-4
 05-11-2022Terneuzen VR1-De Noormannen VR11-3
 12-11-2022De Noormannen VR1-VCK VR18-2
 03-12-2022Bevelanders VR1-De Noormannen VR14-1
 10-12-2022De Noormannen VR1-SVO / DKS'17 VR2 
 17-12-2022De Noormannen VR1-SVOD'22 VR1 
 28-01-2023ST DwO’15 / Luctor Heinkenszand / Apollo’69 VR2-De Noormannen VR1 
 04-02-2023De Noormannen VR1-SVO W.V.V.'20 VR4 
 11-02-2023ST Nieuwdorp / Patrijzen / LeBo VR2-De Noormannen VR1 
 04-03-2023ST Aardenburg / Sluis VR1-De Noormannen VR1 
 11-03-2023De Noormannen VR1-Wolfaartsdijk VR1 
 18-03-2023ST Serooskerke / Veere VR1-De Noormannen VR1 
 25-03-2023De Noormannen VR1-Terneuzen VR1 
 01-04-2023VCK VR1-De Noormannen VR1 
 15-04-2023De Noormannen VR1-ST DwO’15 / Luctor Heinkenszand / Apollo’69 VR2 
 22-04-2023SVOD'22 VR1-De Noormannen VR1 
 13-05-2023SVO / DKS'17 VR2-De Noormannen VR1 
 20-05-2023De Noormannen VR1-Bevelanders VR1 

B = beker   V = vriendschappelijk