header
 
Noormannen krijgt wat het verdient. Een sterk spelend Noormannen pakt 3 punten (1-0) tegen de nummer 2 van de competitie Zaamslag dankzij een doelpunt van Dylan Maljers. Voor de Prognostiek niet geheel onbelangrijk, want het is Mallie z'n 3e goal (open vraag). Belangrijke punten voor het vlaggenschip, dat met deze overwinning stevig aanschuurt tegen dan wel zich nestelt in de subtop van de 4e klasse. Zoals vorige keer geschreven 'zolang de kansen blijven worden gecreëerd, vallen de doelpunten en punten vanzelf weer de goede kant op' en zo blijkt. 
 
Geen full-pulls deze week, maar wel een correcte score. Gerbert van Sighem is de naam. Gerbert had de punten ook hoognodig daar hij zich bevond in het zogenaamde 'rechterrijtje' en nu weer enigszins de aansluiting vindt. Ook koploper Luuk Cijsouw en runner-up Troy Brasser pakken punten. Beiden hadden de Toto correct voorspeld. Dat geldt niet voor de nummer 3 uit de vorige tussenstand Marije Elzinga, alsook de oude nummer 4 Rick Francke. Marije en Rick verspelen kostbare punten want ze zakken hiermee terug naar respectievelijk de 8e en 9e plek. Wie de kostbare punten wel pakken zijn Leendert Joosse en Jos van Vaardegem die dankzij een correcte Toto allebei in de felbegeerde top-4 terecht zijn gekomen, en wel op een gedeelde 3e plek. Naast Luuk, Troy, Leendert en Jos zijn er nog 11 anderen die afgelopen zomer al wisten dat Noormannen zou winnen, althans, dat is wat ze in de Toto hadden ingevuld. 32 deelnemers, onder wie dus Marije, Rick, maar ook Gerbert, zaten er wat betreft de Toto naast. 
 
58 doelpunten voor, 79 doelpunten tegen, is de som van de ingevulde uitslagen van alle deelnemers. Gemiddeld komt dat op een uitslag van 1,03 - 1,41, dus 1-1. De vaakst ingevulde uitslag was dan ook 1-1 (10x), gevolgd door 2-1 (7x) en 0-2 (6x). Met 0-4 voorspelde Kris Cijsouw de grootste nederlaag. De nieuwe nummer 8 Marije met 3-0 de grootste overwinning. Regerend Prognostiekkampioene Liz Sturm verwachtte de meeste goals, namelijk 3-3.  Helaas voor hen, zaten ze er allemaal naast.  
Noormannen speelt de volgende thuiswedstrijd op 6 december als Oostburg onder de Westerschelde doorgaat en op bezoek komt in Westkapelle. Houd Noormannen de punten in Westkapelle? Kom het allemaal aanschouwen 6 december op Sportpark De Prelaat!