SELECTIEFOTO

selectiefoto

Staand v.l.n.r. bovenste rij: Arjen van Sighem, Davy Jongepier, Finy Cijsouw, Brian de Visser, Rens Janisse, Marlo Janisse, Joop Kesselaar (keeperstrainer)

Middelste rij v.l.n.r. : Iek Verpoorten (assistent-scheidsrechter), Dylan Maljers, Ron de Nooijer, Julian Coppoolse, Rens de Visser, Ruben van Sluijs, Jari Kaland, Randy van Gils (verzorger).

Onderste rij v.l.n.r.: Jacco Cijsouw, Jaimy Gabriëlse, Lennard Kerkhove (trainer/coach), Hayo Castel, Aron van Sluijs, Jordy Conté (elftalleider), Leendert Joosse (elftalleider), Mark Minderhoud

SPELERS

Nog geen spelers toegekend.

TOPSCOORDERS

Erwin Pouwelse

14

Marlo Janisse

11

Dylan Maljers

  6

Mark Minderhoud

  4

Rens de Visser

  3
Jesse Simonse   1
Brian de Visser   1
Damian Cijsouw   1
Rens Janisse   1
Ron de Nooijer   1

KADER

Trainer/coach: Lennard Kerkhove (06-18330949)
Elftalleider: Leendert Joosse (06-23382796)
Elftalleider: Jordy Conté (06-10128412)
Assistent-scheidsrechter: Iek Verpoorten (0118-601421)
Verzorger: Randy van Gils ()
Keeperstrainer: Joop Kesselaar (0118-820993)

Trainen op dinsdag en donderdag 19.30u - 21.00u

SPONSOREN

STAND COMPETITIE

GSWGVPNTVRTG
1's Heer Arendskerke 12619616365-20
2Luctor Heinkenszand 12618626087-19
3Walcheren 12615384847-35
4Zaamslag 12614574756-33
5RCS 12613494365-54
6VCK 12611784039-42
7Kapelle 12681083453-41
8Bevelanders 12693143041-66
9GPC Vlissingen 12678112926-45
10De Noormannen 12685132943-66
11Veere 12675142632-48
12Kruiningen 12657142227-49
13FC Dauwendaele 12656152134-63
14VC Vlissingen 12635181421-55

STAND PERIODE 2

GSWGVPNTVRTG
1Luctor Heinkenszand 197202333-6
2Zaamslag 197022118-10
3RCS 196212020-7

STAND PERIODE 3

GSWGVPNTVRTG
1's Heer Arendskerke 198102520-1
2Luctor Heinkenszand 197112233-5
3Kapelle 194411619-11

STAND BEKER POULE

GSWGVPNTVRTG
1De Noormannen 12200611-1
2Domburg 1201111-6
3Corn Boys 1201110-5

WEDSTRIJDEN

V18-08-2018Brouwershaven 1-De Noormannen 10-6
V25-08-2018MZC'11 1-De Noormannen 15-2
V04-09-2018Patrijzen 1-De Noormannen 18-0
B08-09-2018De Noormannen 1-Corn Boys 15-0
B13-09-2018Domburg 1-De Noormannen 11-6
 22-09-2018Bevelanders 1-De Noormannen 11-4
 29-09-2018De Noormannen 1-Luctor Heinkenszand 12-2
 06-10-2018VC Vlissingen 1-De Noormannen 10-1
 13-10-2018De Noormannen 1-Walcheren 12-3
 20-10-2018Zaamslag 1-De Noormannen 11-1
 27-10-2018De Noormannen 1-Kruiningen 11-3
 03-11-2018's Heer Arendskerke 1-De Noormannen 15-1
B10-11-2018ZSC'62 1-De Noormannen 14-5
 17-11-2018De Noormannen 1-VCK 11-4
 24-11-2018Kapelle 1-De Noormannen 12-3
 01-12-2018De Noormannen 1-RCS 11-3
 08-12-2018Veere 1-De Noormannen 10-1
B11-12-2018JEKA 1-De Noormannen 13-0
 15-12-2018De Noormannen 1-FC Dauwendaele 14-3
V06-01-2019VV Jonge Kracht 1-De Noormannen 14-0
V12-01-2019De Noormannen 1-Ariston'80 12-2
 19-01-2019GPC Vlissingen 1-De Noormannen 11-0
V26-01-2019De Noormannen 1-Nieuwland 12-3
 02-02-2019VCK 1-De Noormannen 10-3
 09-02-2019De Noormannen 1-Bevelanders 11-6
 16-02-2019Luctor Heinkenszand 1-De Noormannen 15-0
 23-02-2019De Noormannen 1-'s Heer Arendskerke 12-4
 09-03-2019De Noormannen 1-Zaamslag 11-2
 16-03-2019Kruiningen 1-De Noormannen 11-1
 23-03-2019De Noormannen 1-GPC Vlissingen 13-2
 06-04-2019FC Dauwendaele 1-De Noormannen 10-1
 13-04-2019De Noormannen 1-Veere 10-0
 20-04-2019RCS 1-De Noormannen 17-3
 11-05-2019De Noormannen 1-Kapelle 13-7
 18-05-2019De Noormannen 1-VC Vlissingen 12-2
 25-05-2019Walcheren 1-De Noormannen 12-1
V27-12-2019Noormannen - senioren-Kerststollentoernooi 2019 (sportzaal De Bellink)-

B = beker   V = vriendschappelijk