SELECTIEFOTO

selectiefoto

SPELERS

Danny van Alphen
Julian Czajka
Vaio Dominicus
Riley Minderhoud
Ferran Peene
Morris de Witte
Sebastian de Witte
Steijn Wuite

KADER

Trainers: Niels van Alphen (maandag), Niels Dominicus (woensdag) en Dion Conté
Leiders: Thomas Wuite

Trainen: maandag van 16:00 tot 17:00 uur en woensdag van 17:00 tot 18:00 uur

SPONSOREN

PROGRAMMA KOMENDE WEEK

DatumTijdWedstrijd
9 mrt.08:30Kloetinge JO10-1 - Zeelandia Middelburg JO10-2
9 mrt.09:00De Noormannen JO10-1 - Colijnsplaatse Boys JO10-2
9 mrt.10:00Krabbendijke JO10-1 - Colijnsplaatse Boys JO10-1
9 mrt.10:15MZC'11 JO10-2 - De Markiezaten JO10-2

INDELING VOORJAARSCOMPETITIE FASE 3

1Krabbendijke JO10-1
2De Noormannen JO10-1
3MZC'11 JO10-2
4De Markiezaten JO10-2
5Colijnsplaatse Boys JO10-2
6Colijnsplaatse Boys JO10-1
7Kloetinge JO10-1
8Zeelandia Middelburg JO10-2

INDELING NAJAARSCOMPETITIE FASE 2

1De Noormannen JO10-1
2Luctor Heinkenszand JO10-1
3Walcheren JO10-2JM
4Krabbendijke JO10-1
5SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO10-1
6Kloetinge JO10-2
7ST Kapelle/Hansweertse Boys JO10-2
8Kapelle JO10-1
9GPC Vlissingen JO10-1
10SJO Serooskerke/Veere JO10-1JM

INDELING NAJAARSCOMPETITIE FASE 1

1De Noormannen JO10-1
1GPC Vlissingen JO10-2
2Bevelanders JO10-1
3VCK JO10-1
4RCS JO10-1
6Kloetinge JO10-2
8Walcheren JO10-2JM

WEDSTRIJDEN

 02-09-2023VCK JO10-1-De Noormannen JO10-14-8
 09-09-2023De Noormannen JO10-1-RCS JO10-14-7
 16-09-2023Walcheren JO10-2JM-De Noormannen JO10-13-4
 23-09-2023GPC Vlissingen JO10-2-De Noormannen JO10-12-3
 30-09-2023De Noormannen JO10-1-Bevelanders JO10-12-4
 07-10-2023De Noormannen JO10-1-Kloetinge JO10-23-7
V21-10-2023De Noormannen JO10-Winnaar Profile toernooi Lebo-Nieuwd-Patr0-0
 28-10-2023De Noormannen JO10-1-SJO Serooskerke / Veere JO10-113-2
 04-11-2023GPC Vlissingen JO10-1-De Noormannen JO10-13-4
 11-11-2023De Noormannen JO10-1-Kapelle JO10-16-6
 18-11-2023ST Kapelle / Hansweertse Boys JO10-2-De Noormannen JO10-12-5
 25-11-2023De Noormannen JO10-1-Kloetinge JO10-26-4
 02-12-2023SJO Lebo / SVN / Patrijzen JO10-1-De Noormannen JO10-13-4
 09-12-2023De Noormannen JO10-1-Krabbendijke JO10-16-3
 27-01-2024De Noormannen JO10-1-Zeelandia Middelburg JO10-24-2
 03-02-2024Krabbendijke JO10-1-De Noormannen JO10-17-5
 24-02-2024De Noormannen JO10-1-Kloetinge JO10-12-5
 02-03-2024Colijnsplaatse Boys JO10-1-De Noormannen JO10-17-1
 09-03-2024De Noormannen JO10-1-Colijnsplaatse Boys JO10-2 
 16-03-2024De Markiezaten JO10-2-De Noormannen JO10-1 
 23-03-2024De Noormannen JO10-1-MZC'11 JO10-2 

B = beker   V = vriendschappelijk