SELECTIEFOTO

selectiefoto

SPELERS

Jaëla Calenga
Asya Dominicus
Robin Francke
Lucas van Hoepen
Nout Meliefste
Charley Mutsaers
Vincent Peene
Finn Roelse
Johan Simonse

KADER

Trainers: Niels Dominicus

Leiders: Ylke Houterman en Tony Calenga

Trainen: Maandag 16:00 tot 17:00 uur en woensdag 17:00 tot 18:00 uur

SPONSOREN

LAATSTE POULEUITSLAGEN

DatumWedstrijdUitslag
2 mrt.Kloetinge JO11-4 - Zeelandia Middelburg JO11-51 - 3
2 mrt.ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO11-2 JM - Nieuwland JO11-12 - 1
2 mrt.VC Vlissingen JO11-2 - RCS JO11-35 - 2
2 mrt.Walcheren JO11-2JM - De Noormannen JO11-12 - 4

PROGRAMMA KOMENDE WEEK

DatumTijdWedstrijd
9 mrt.09:00De Noormannen JO11-1 - Kloetinge JO11-4
9 mrt.09:30Zeelandia Middelburg JO11-5 - ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO11-2 JM
9 mrt.09:45Nieuwland JO11-1 - RCS JO11-3
9 mrt.09:45Walcheren JO11-2JM - VC Vlissingen JO11-2

STAND VOORJAARSCOMPETITIE FASE 3

GSWGVPNTVRTG
1RCS JO11-34301924-12
2Zeelandia Middelburg JO11-54301914-8
3De Noormannen JO11-14301913-10
4ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO11-2 JM4211715-8
5VC Vlissingen JO11-2421179-9
6Nieuwland JO11-14202618-10
7Walcheren JO11-2JM4004012-18
8Kloetinge JO11-4400404-34

STAND NAJAARSCOMPETITIE FASE 2

GSWGVPNTVRTG
1Zeelandia Middelburg JO11-443101019-12
2FC Axel JO11-22200614-1
3SJO WZV United JO11-23201622-16
4RCS JO11-34121521-19
5Aardenburg MO11-15113416-24
6De Noormannen JO11-14103315-19
7Nieuwland JO11-14103312-28

STAND COMPETITIE FASE 1

GSWGVPNTVRTG
1VCK JO11-166001853-9
2ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO11-365011538-18
3MZC'11 JO11-464021239-34
4SVOD'22 JO11-26204626-33
5De Noormannen JO11-16105324-51
6Nieuwland JO11-16006010-45

WEDSTRIJDEN

 02-09-2023VCK JO11-1-De Noormannen JO11-112-0
 09-09-2023De Noormannen JO11-1-MZC'11 JO11-410-12
 16-09-2023ST FC de Westhoek '20 / ZSC '62 JO11-3-De Noormannen JO11-110-4
 23-09-2023Nieuwland JO11-1-De Noormannen JO11-12-5
 30-09-2023De Noormannen JO11-1-SVOD'22 JO11-23-9
 07-10-2023De Noormannen JO11-1-VCK JO11-12-6
 04-11-2023Zeelandia Middelburg JO11-4-De Noormannen JO11-13-0
 11-11-2023De Noormannen JO11-1-SJO WZV United JO11-24-5
 18-11-2023Aardenburg MO11-1-De Noormannen JO11-13-6
 25-11-2023De Noormannen JO11-1-FC Axel JO11-2Afg.
 02-12-2023Nieuwland JO11-1-De Noormannen JO11-1Afg.
 09-12-2023De Noormannen JO11-1-RCS JO11-35-8
V20-01-2024De Noormannen JO11-1-VCK, Lebo, SSV'65 (toernooi)Afg.
 10-02-2024Nieuwland JO11-1-De Noormannen JO11-13-4
 21-02-2024De Noormannen JO11-1-Zeelandia Middelburg JO11-54-1
 24-02-2024De Noormannen JO11-1-VC Vlissingen JO11-21-4
 02-03-2024Walcheren JO11-2JM-De Noormannen JO11-12-4
 09-03-2024De Noormannen JO11-1-Kloetinge JO11-4 
 16-03-2024ST FC de Westhoek '20 / ZSC '62 JO11-2 JM-De Noormannen JO11-1 
 23-03-2024De Noormannen JO11-1-RCS JO11-3 

B = beker   V = vriendschappelijk