SELECTIEFOTO

selectiefoto

SPELERS

Owen Bleijswijk
Troy Brasser
Thijs Breedijk
Joël Duvekot
Beau Geldof
Jimm Geldof
Juno Kerkhove
Wout Matthijsse
Milan Peene
Sep Peene
Quinn Roelse
Luka de Visser

KADER

Trainers: Patrick Knevel en Ruben van Sluijs

Trainingstijden:  maandag en donderdag van 18.00 tot 19.00 uur

Leiders: Mascha Tempelman en Patrick Knevel

Ass.scheidsrechter: Dion Conté

SPONSOREN

LAATSTE POULEUITSLAGEN

DatumWedstrijdUitslag
2 mrt.Zeelandia Middelburg JO13-3 - ST Vogelwaarde / Zaamslag JO13-11 - 2
2 mrt.FC Dauwendaele JO13-1 - GPC Vlissingen JO13-10 - 11
2 mrt.SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO13-1 - SJO WZV United JO13-11 - 4

PROGRAMMA KOMENDE WEEK

DatumTijdWedstrijd
9 mrt.09:45SJO WZV United JO13-1 - SJO de Westkust JO13-1JM
9 mrt.10:30De Noormannen JO13-1 - ST Vogelwaarde / Zaamslag JO13-1

STAND VOORJAARSCOMPETITIE FASE 3

GSWGVPNTVRTG
1SVOD'22 JO13-13300916-3
2GPC Vlissingen JO13-14211719-7
3Breskens JO13-1JM2200611-4
4SJO WZV United JO13-1220069-3
5ST Vogelwaarde / Zaamslag JO13-1320167-5
6SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO13-14112410-10
7De Noormannen JO13-1210135-6
8SJO de Westkust JO13-1JM100101-4
9FC Dauwendaele JO13-1100100-11
10SJO Serooskerke/Veere JO13-1200202-8
11Zeelandia Middelburg JO13-3400404-23

STAND NAJAARSCOMPETITIE FASE 2

GSWGVPNTVRTG
1Walcheren JO13-154101325-11
2De Noormannen JO13-153111026-13
3SVOD'22 JO13-16222816-11
4GPC Vlissingen JO13-15212712-15
5FC Dauwendaele JO13-1511347-20
6SJO Serooskerke/Veere JO13-16042420-25
7Zeelandia Middelburg JO13-3410337-18

STAND COMPETITIE FASE 1

GSWGVPNTVRTG
1De Noormannen JO13-176011840-13
2HKW'21 JO13-175021528-15
3Walcheren JO13-274031228-10
4Kloetinge JO13-374031223-23
5Luctor Heinkenszand JO13-17304924-30
6ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaatse Boys JO13-1JM7304914-29
7SSV'65 JO13-2JM7205610-32
8Wemeldinge JO13-1JM7106310-25

WEDSTRIJDEN

 02-09-2023SSV'65 JO13-2JM-De Noormannen JO13-12-7
V06-09-2023De Noormannen JO13-1-VCK JO13-29-5
 09-09-2023De Noormannen JO13-1-Wemeldinge JO13-1JM4-2
V12-09-2023De Noormannen JO13-1-De Meeuwen JO131-5
 16-09-2023Kloetinge JO13-3-De Noormannen JO13-14-3
 23-09-2023ST Wolfaartsdijk / Colijnsplaatse Boys JO13-1JM-De Noormannen JO13-10-8
 30-09-2023De Noormannen JO13-1-HKW'21 JO13-16-1
 07-10-2023De Noormannen JO13-1-Luctor Heinkenszand JO13-18-2
 14-10-2023Walcheren JO13-2-De Noormannen JO13-12-4
 28-10-2023De Noormannen JO13-1-GPC Vlissingen JO13-16-1
 11-11-2023Zeelandia Middelburg JO13-3-De Noormannen JO13-11-3
 18-11-2023De Noormannen JO13-1-SVOD'22 JO13-11-5
 25-11-2023FC Dauwendaele JO13-1-De Noormannen JO13-10-10
 09-12-2023Walcheren JO13-1-De Noormannen JO13-1Afg.
 12-12-2023De Noormannen JO13-1-SJO Serooskerke / Veere JO13-16-6
B23-01-2024De Noormannen JO13-1-GPC Vlissingen JO13-12-4
 27-01-2024SJO de Westkust JO13-1JM-De Noormannen JO13-11-4
 24-02-2024SVOD'22 JO13-1-De Noormannen JO13-15-1
 09-03-2024De Noormannen JO13-1-ST Vogelwaarde / Zaamslag JO13-1 
 16-03-2024De Noormannen JO13-1-GPC Vlissingen JO13-1 
 23-03-2024SJO WZV United JO13-1-De Noormannen JO13-1 
 06-04-2024De Noormannen JO13-1-FC Dauwendaele JO13-1 
 13-04-2024SJO Serooskerke / Veere JO13-1-De Noormannen JO13-1 
 20-04-2024SJO Lebo / SVN / Patrijzen JO13-1-De Noormannen JO13-1 
 11-05-2024Zeelandia Middelburg JO13-3-De Noormannen JO13-1 
 18-05-2024De Noormannen JO13-1-Breskens JO13-1JM 

B = beker   V = vriendschappelijk