SELECTIEFOTO

selectiefoto

SPELERS

Annabelle Beerens
Julie Berents
Christy Cijsouw
Emilie Cijsouw
Karien Cijsouw
Vera Cijsouw
Anna Dominicus
Julia Dominicus
Marije Elzinga
Annick Feleus
Noa Francke
Julia van Gelder
Ylke Houterman
Anouk van Keulen
Esther van der Male
Femke Maranus
Nathalie Meijers
Maud Minderhoud
Kyra Peene
Rachel Richard
Iris Roelse
Afgeschermd
Yasmin Wielemaker
Kim Willemstein
Rosa Wilschut

TOPSCOORDERS

Nathalie Meijers 28
Ylke Houterman 14
Noa Francke   9
Femke Maranus   7
Annick Feleus   4
Esther van der Male   2
Julia van Gelder   1
Afgeschermd   1
Yasmin Wielemaker   1
Julie Berents   1

 

KADER

Trainer: Willem Alewijnse

Elftalleider: Gerbert van Sighem 
Assistent-scheidsrechter: Johan Huibregtse

Verzorgster: Josianne Janse 

Wedstrijdbal: Multi Engineering, Vlissingen & Kapsalon M'n Zus & Ik, Westkapelle

SPONSOREN

LAATSTE POULEUITSLAGEN

DatumWedstrijdUitslag
6 apr.ST Serooskerke/Veere VR1 - De Noormannen VR15 - 4
6 apr.De Meeuwen VR1 - ST Nieuwdorp/Patrijzen/LeBo VR25 - 1
6 apr.SVO/DKS'17 VR2 - ST Luctor Heinkenszand/Apollo '69/DWO '15 VR20 - 1
6 apr.HSV Hoek VR1 - Bevelanders VR10 - 7
10 apr.De Meeuwen VR1 - ST Zaamslag/Vogelwaarde VR11 - 1
10 apr.Bevelanders VR1 - ST Luctor Heinkenszand/Apollo '69/DWO '15 VR22 - 0
13 apr.ST Nieuwdorp/Patrijzen/LeBo VR2 - FC Dauwendaele VR10 - 1
13 apr.De Noormannen VR1 - De Meeuwen VR17 - 1
13 apr.ST Zaamslag/Vogelwaarde VR1 - SVO/DKS'17 VR27 - 0
13 apr.Terneuzen VR1 - VCK VR15 - 0

PROGRAMMA KOMENDE WEEK

DatumTijdWedstrijd
13 apr.11:00ST Luctor Heinkenszand/Apollo '69/DWO '15 VR2 - HSV Hoek VR1
13 apr.11:30Bevelanders VR1 - ST Serooskerke/Veere VR1
17 apr.19:45SVO/DKS'17 VR2 - Bevelanders VR1
18 apr.19:45ST Zaamslag/Vogelwaarde VR1 - VCK VR1
20 apr.12:00ST Serooskerke/Veere VR1 - ST Luctor Heinkenszand/Apollo '69/DWO '15 VR2
20 apr.12:00ST Zaamslag/Vogelwaarde VR1 - Terneuzen VR1
20 apr.12:00FC Dauwendaele VR1 - De Noormannen VR1
20 apr.13:30SVO/DKS'17 VR2 - HSV Hoek VR1
20 apr.13:40VCK VR1 - ST Nieuwdorp/Patrijzen/LeBo VR2

STAND COMPETITIE

GSWGVPNTVRTG
1FC Dauwendaele VR11813414356-20
2Bevelanders VR11713134074-16
3Terneuzen VR11811433749-20
4ST Serooskerke/Veere VR11810443464-36
5ST Zaamslag/Vogelwaarde VR11810443458-31
6De Meeuwen VR11810353350-28
7De Noormannen VR1199282979-57
8ST Luctor Heinkenszand/Apollo '69/DWO '15 VR2179172854-41
9VCK VR11850131530-60
10ST Nieuwdorp/Patrijzen/LeBo VR21931151024-77
11SVO/DKS'17 VR2182115716-62
12HSV Hoek VR118011716-112

WEDSTRIJDEN

V29-08-2023De Noormannen VR1-Zeelandia Middelburg VR-O203-5
V12-09-2023De Noormannen VR1-Luctor Heinkenszand VR21-3
 23-09-2023Terneuzen VR1-De Noormannen VR13-2
 30-09-2023De Noormannen VR1-ST Nieuwdorp / Patrijzen / LeBo VR27-2
 07-10-2023De Noormannen VR1-SVO / DKS'17 VR25-3
 14-10-2023Bevelanders VR1-De Noormannen VR18-0
 28-10-2023De Noormannen VR1-ST Luctor Heinkenszand / Apollo '69 / DWO '15 VR23-10
 04-11-2023HSV Hoek VR1-De Noormannen VR10-8
 11-11-2023De Noormannen VR1-ST Serooskerke / Veere VR12-3
 25-11-2023De Noormannen VR1-FC Dauwendaele VR11-1
 09-12-2023De Noormannen VR1-ST Zaamslag / Vogelwaarde VR15-2
 27-01-2024De Meeuwen VR1-De Noormannen VR14-2
 31-01-2024VCK VR1-De Noormannen VR13-6
 03-02-2024De Noormannen VR1-Terneuzen VR10-2
 24-02-2024ST Nieuwdorp / Patrijzen / LeBo VR2-De Noormannen VR11-7
 02-03-2024SVO / DKS'17 VR2-De Noormannen VR10-7
 09-03-2024De Noormannen VR1-Bevelanders VR11-4
 16-03-2024ST Luctor Heinkenszand / Apollo '69 / DWO '15 VR2-De Noormannen VR14-4
 23-03-2024De Noormannen VR1-HSV Hoek VR18-1
 06-04-2024ST Serooskerke / Veere VR1-De Noormannen VR15-4
 13-04-2024De Noormannen VR1-De Meeuwen VR17-1
 20-04-2024FC Dauwendaele VR1-De Noormannen VR1 
 11-05-2024ST Zaamslag / Vogelwaarde VR1-De Noormannen VR1 
 18-05-2024De Noormannen VR1-VCK VR1 
V15-06-2024onder voorbehoud BBQ toernooi Dauwendaele-De Noormannen VR1 
V23-08-2024Borsele Sloepoort Cup-De Noormannen VR1 

B = beker   V = vriendschappelijk