SELECTIEFOTO

selectiefoto

SPELERS

Julius Blackman
Milan van Dalen
Jesse Holmes
Auke de Regt
Sjoerd Riemens
Milan Roelse
Sebas de Witte

KADER

Trainers: Mark Riemens (maandag) en Nicky Holmes (woensdag)

Leiders: Mark Riemens en Nicky Holmes

Trainen: maandag 16:30 tot 17:30 uur, woensdag 17:00 tot 18:00 uur

SPONSOREN

INDELING VOORJAARSCOMPETITIE FASE 4

1Luctor Heinkenszand JO8-1JM
2SSV'65 JO8-1JM
3Kloetinge JO8-1
4Nieuwland JO8-1
5MZC'11 JO8-2
6De Noormannen JO8-1

INDELING VOORJAARSCOMPETITIE FASE 3

1Kapelle JO8-2
2De Noormannen JO8-1
3Halsteren JO8-1
4Steenbergen JO8-1
5Luctor Heinkenszand JO8-1JM
6GPC Vlissingen JO8-1JM
7Arnemuiden JO8-2
8MZC'11 JO8-2

INDELING NAJAARSCOMPETITIE FASE 2

1De Noormannen JO8-1
2Zeelandia Middelburg JO8-1
3Kloetinge JO8-2
4FC Dauwendaele JO8-1
5ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO8-1
6Arnemuiden JO8-1JM
7Nieuwland JO8-1
8ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO8-2
10SVOD'22 JO8-1

INDELING NAJAARSCOMPETITIE FASE 1

1De Noormannen JO8-1
2Zeelandia Middelburg JO8-4
3Bevelanders JO8-1
4ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO8-1
5SVOD'22 JO8-2JM
6VCK JO8-2
7De Meeuwen JO8-1
8SJO Serooskerke/Veere JO8-1JM

WEDSTRIJDEN

 02-09-2023Zeelandia Middelburg JO8-4-De Noormannen JO8-13-15
 09-09-2023De Noormannen JO8-1-Bevelanders JO8-110-0
 16-09-2023VCK JO8-2-De Noormannen JO8-13-14
 23-09-2023De Noormannen JO8-1-De Meeuwen JO8-114-1
 30-09-2023SJO Serooskerke / Veere JO8-1JM-De Noormannen JO8-10-20
 07-10-2023De Noormannen JO8-1-SVOD'22 JO8-2JM11-1
V14-10-2023De Noormannen JO8-1-VCK JO84-6
 28-10-2023De Noormannen JO8-1-SVOD'22 JO8-1JM4-4
V04-11-2023De Noormannen JO8-1-Zeelandia Middelburg JO9-7JMAfg.
 11-11-2023De Noormannen JO8-1-ST FC de Westhoek '20 / ZSC '62 JO8-28-2
 18-11-2023Nieuwland JO8-1-De Noormannen JO8-13-4
 25-11-2023De Noormannen JO8-1-Arnemuiden JO8-1JM6-0
 02-12-2023ST FC de Westhoek '20 / ZSC '62 JO8-1-De Noormannen JO8-1Afg.
 09-12-2023De Noormannen JO8-1-FC Dauwendaele JO8-15-3
 27-01-2024De Noormannen JO8-1-MZC'11 JO8-27-2
 03-02-2024Kapelle JO8-2-De Noormannen JO8-16-5
 24-02-2024De Noormannen JO8-1-Arnemuiden JO8-27-3
 02-03-2024GPC Vlissingen JO8-1JM-De Noormannen JO8-12-3
 09-03-2024De Noormannen JO8-1-Luctor Heinkenszand JO8-1JM6-4
 16-03-2024Steenbergen JO8-1-De Noormannen JO8-13-11
 23-03-2024De Noormannen JO8-1-Halsteren JO8-1Afg.
 06-04-2024De Noormannen JO8-1-Luctor Heinkenszand JO8-1JM4-2
 13-04-2024Kloetinge JO8-1-De Noormannen JO8-15-8
V04-05-2024De Noormannen JO8-1-SVOD'22 JO9-24-9
 11-05-2024Nieuwland JO8-1-De Noormannen JO8-11-10
 18-05-2024De Noormannen JO8-1-SSV'65 JO8-1JM11-4
 25-05-2024De Noormannen JO8-1-MZC'11 JO8-212-2
A01-06-2024Hart voor Erremuucup-De Noormannen JO8-10-0
V22-06-2024toernooi SJO Serooskerke / Veere-De Noormannen JO8-1 

B = beker   V = vriendschappelijk