SELECTIEFOTO

selectiefoto

Staand v.l.n.r. Julian Coppoolse (trainer/leider), Patrick Knevel (trainer/leider), Mika Huibregtse, Joey Janse, Liam Vreeke, Kim Willemstein, Maud Minderhoud, Sven Joosse, Tijmen Lievense, Rens Janisse (trainer/leider)
Zittend v.l.n.r. Faysal Al Hasan, Lars van 't Westeinde, Jip Faasse, Cas Joosse, Ivo Dekker, Jesse Houmes, Sander Minderhoud

SPELERS

Nog geen spelers toegekend.

TOPSCOORDERS

(Nog) niet beschikbaar.

KADER

Trainer/leider:
Patrick Knevel (patrickd98@hotmail.com / 0638643871)
Rens Janisse (rensjanisse@hotmail.com / 0634408361)
Julian Coppoolse (julianc@live.nl / 0618619296)

Assistent scheidsrechter: vacature

Trainingsdagen: maandag en woensdag 18.30-19.30 uur

Keeperstrainer alle jeugdelftallen:
Joop Kesselaar (sparwestkapelle.joop@gmail.com / 0646045847)

SPONSOREN

STAND VOORJAARSCOMPETITIE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Yerseke JO13-13300914311
2SSV'65 JO13-2G4301918810
3ST Oostkapelle/Domburg JO13-2G421171082
4De Noormannen JO13-1320161046
5DWO '15 JO13-1G3201614104
6Kapelle JO13-532016862
7Zeelandia Middelburg JO13-33111449-5
8VCK JO13-13102312102
9SJO Lebo/SVN/VVB JO13-131023510-5
10Krabbendijke JO13-231023411-7
11SSV'65 JO13-341033810-2
12Walcheren JO13-340040523-18

STAND NAJAARSCOMPETITIE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Bevelanders JO13-1G119112860951
2Jong Ambon JO13-21182126531142
3Luctor Heinkenszand JO13-31063121331221
4De Noormannen JO13-11154219452619
5WIK'57 JO13-1G115241716142
6ST Oostkapelle/Domburg JO13-2G1043315281711
7Brouwershaven JO13-18413132334-11
8DWO '15 JO13-1G10406121928-9
9SSV'65 JO13-31122782042-22
10MZC'11 JO13-31121872178-57
11SJO FC De Westhoek JO13-21120961944-25
12Zeelandia Middelburg JO13-5M911741032-22

STAND BEKER POULE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1De Noormannen JO13-1220061138
2ST Oostkapelle/Domburg JO13-2G2101338-5
3Zeelandia Middelburg JO13-5M2002058-3

WEDSTRIJDEN

B07-09-2019Zeelandia Middelburg JO13-5-De Noormannen JO13-13- 5
 28-09-2019De Noormannen JO13-1-Zeelandia Middelburg JO13-56- 1
B30-09-2019De Noormannen JO13-1-ST Oostkapelle / Domburg JO13-2G6- 0
 05-10-2019De Noormannen JO13-1-SJO FC De Westhoek JO13-23- 0
 10-10-2019ST Oostkapelle / Domburg JO13-2G-De Noormannen JO13-11- 2
B19-10-2019ST IJzendijke / Oostburg JO13-2-De Noormannen JO13-12- 5
 26-10-2019MZC'11 JO13-3-De Noormannen JO13-12- 10
 02-11-2019De Noormannen JO13-1-WIK'57 JO13-1G2- 2
 09-11-2019Jong Ambon JO13-2-De Noormannen JO13-13- 3
 16-11-2019De Noormannen JO13-1-Bevelanders JO13-10- 7
 23-11-2019Luctor Heinkenszand JO13-3-De Noormannen JO13-12- 2
 30-11-2019Brouwershaven JO13-1-De Noormannen JO13-12- 12
 07-12-2019De Noormannen JO13-1-DWO '15 JO13-1G2- 3
 14-12-2019SSV'65 JO13-3-De Noormannen JO13-13- 3
V16-01-2020De Noormannen JO13-1-VCK JO13-13- 7
 01-02-2020SJO Lebo / SVN / VVB JO13-1-De Noormannen JO13-11- 5
 08-02-2020De Noormannen JO13-1-SSV'65 JO13-34- 1
 15-02-2020Zeelandia Middelburg JO13-3-De Noormannen JO13-12- 1
 18-04-2020Yerseke JO13-1-De Noormannen JO13-1Afg.
 09-05-2020De Noormannen JO13-1-Walcheren JO13-3Afg.
 16-05-2020ST Oostkapelle / Domburg JO13-2G-De Noormannen JO13-1Afg.
 23-05-2020De Noormannen JO13-1-DWO '15 JO13-1GAfg.

B = beker   V = vriendschappelijk