SELECTIEFOTO

selectiefoto

Staand v.l.n.r. Wouter Verstraate (trainer/leider), Rody Janse, Mano Verburg, Stijn Cijvat, Aron Brasser, Juraj Wondergem, Tom Sanderse, Jurgen Dronkers, Finy Cijsouw (trainer), Peter Willeboordse (assistent scheidsrechter)
Zittend v.l.n.r. Jaimy van Keulen, Giel Verhulst, Dion Conté, Levien Minderhoud, Thomas Willeboordse, Luuk Joosse, Mikai Verhulst, Leon Jongepier
Niet op de foto: Devi Jongepier (assistent-scheidsrechter)

SPELERS

Nog geen spelers toegekend.

TOPSCOORDERS

(Nog) niet beschikbaar.

KADER

Trainer/leider: Wouter Verstraate (wverstraate@gmail.com / 0657696803)
Trainer: Finy Cijsouw (finyc@hotmail.com / 0629099260)
Assistent: Devi Jongepier

Assistent-scheidsrechter: Peter Willeboordse (marter@zeelandnet.nl / 0637356611)

Trainingsdagen: Dinsdag en donderdag 18.00-19.30 uur

Keeperstrainer alle jeugdelftallen:
Joop Kesselaar (sparwestkapelle.joop@gmail.com / 0646045847)

SPONSOREN

STAND VOORJAARSCOMPETITIE

GSWGVPNTVRTG
1SKNWK JO17-143101022-2
2De Noormannen JO17-1330099-2
3Walcheren JO17-34211719-2
4MZC'11 JO17-4320165-3
5's Heer Arendskerke JO17-1420266-7
6SJO Serooskerke/Veere JO17-2312059-7
7Kloetinge JO17-4311149-5
8ST Kwadendamme/Hoedekenskerke/Apollo'69 JO17-14112411-19
9DwO'15 JO17-1310233-4
10RCS JO17-3410337-13
11ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1301213-20
12Zeelandia Middelburg JO17-3401316-25

STAND NAJAARSCOMPETITIE

GSWGVPNTVRTG
1De Meeuwen JO17-1108112536-15
2SJO Serooskerke/Veere JO17-1108022433-12
3Zeelandia Middelburg JO17-2107122225-7
4Nieuwland JO17-1106131946-17
5Walcheren JO17-2103431317-20
6VCK JO17-1104061224-23
7SJO FC De Westhoek JO17-1104061211-19
8ST Oostkapelle/Domburg JO17-1G103251117-24
9RCS JO17-2103251123-36
10De Noormannen JO17-110127511-46
11MZC'11 JO17-210118410-34

STAND BEKER POULE

GSWGVPNTVRTG
1ST Hontenisse/SDO'63 JO17-23300917-7
2De Noormannen JO17-1210137-11
3ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-13102310-12
4HVV'24 JO17-2200203-7

WEDSTRIJDEN

B07-09-2019ST Wolfaartsdijk / Colijnsplaat JO17-1-De Noormannen JO17-13- 4
B11-09-2019De Noormannen JO17-1-ST HVV'24 / Clinge JO17-2Afg.
B14-09-2019De Noormannen JO17-1-ST Hontenisse / SDO'63 JO17-23- 8
 21-09-2019RCS JO17-2-De Noormannen JO17-13- 3
 28-09-2019De Noormannen JO17-1-Nieuwland JO17-10- 10
 05-10-2019De Noormannen JO17-1-ST Oostkapelle / Domburg JO17-10- 6
 26-10-2019VCK JO17-1-De Noormannen JO17-16- 2
 02-11-2019De Noormannen JO17-1-Zeelandia Middelburg JO17-20- 6
 09-11-2019De Meeuwen JO17-1-De Noormannen JO17-16- 1
 16-11-2019De Noormannen JO17-1-MZC'11 JO17-22- 0
 23-11-2019Walcheren JO17-2-De Noormannen JO17-12- 2
 30-11-2019De Noormannen JO17-1-SJO FC De Westhoek JO17-10- 1
 07-12-2019De Noormannen JO17-1-SJO Serooskerke / Veere JO17-11- 6
V02-01-20207 Dorpen toernooi Oostkapelle-De Noormannen JO17-1-
V02-01-20207 Dorpen toernooi Oostkapelle-De Noormannen JO17-2-
 23-01-2020De Noormannen JO17-1-Zeelandia Middelburg JO170- 2
 01-02-2020De Noormannen JO17-1-RCS JO17-36- 2
 08-02-2020DwO'15 JO17-1-De Noormannen JO17-10- 1
 15-02-2020MZC'11 JO17-4-De Noormannen JO17-10- 2
 18-04-2020De Noormannen JO17-1-Walcheren JO17-3Afg.
 09-05-2020De Noormannen JO17-1-ST Wolfaartsdijk / Colijnsplaat JO17-1Afg.
 16-05-2020Zeelandia Middelburg JO17-3-De Noormannen JO17-1Afg.
 23-05-2020De Noormannen JO17-1-Kloetinge JO17-4Afg.

B = beker   V = vriendschappelijk