Vanuit de overheid is bekend gemaakt dat jeugd weer mag gaan sporten. Dat betekent dat onze jeugdleden ook weer mogen gaan trainen. Hier zijn echter regels aan verbonden die door de overheid zijn opgesteld.

Graag willen we jullie vragen deze regels goed op te volgen en je hier aan te houden. We hopen ook dat jullie elkaar op een nette manier aanspreken, indien bepaalde regels niet opgevolgd worden. Als er aanmerkingen, verbeterpunten en/of vragen zijn horen wij dit graag van jullie.

Besluiten kabinet:
- Kinderen en jongeren tot 18 jaar mogen vanaf 29 april weer deelnemen aan buitensport.
- Kinderen tot 12 jaar kunnen onder begeleiding samen buiten sporten.
- Jeugd van 13 t/m 18 jaar mogen onder begeleiding samen buiten sporten, maar dan met 1,5 meter afstand.

Noormannen heeft de volgende regels opgesteld:
- Vanaf maandag 4 mei kan er weer getraind worden. Dit ten allen tijde onder begeleiding van een trainer.
  Jeugdspelers mogen dus alleen aanwezig zijn op de daarvoor aangegeven trainingstijden.
- Kom op tijd om te trainen, maar niet dusdanig vroeg dat er groepsvorming buitenom training plaats vindt. Ga na de training direct naar huis.
- Douchen vindt thuis plaats. De kleedkamers en kantine blijven gesloten.
- Ouders/verzorgers mogen het trainingscomplex niet betreden. Voor ouders/verzorgers die hun kind naar training komen brengen betekent dit dat ze hun kind alleen mogen     brengen en ophalen op de parkeerplaats. Let hierbij ook op 1,5 meter afstand en zorg dat er geen groepsvorming plaatsvindt.
- Er mag geen gecombineerde training plaatsvinden tussen groepen onder de 12 en boven de 12 jaar.
- Maximaal 2 trainers per team.

Verder gelden alle regels en houden we ons aan de normen en waarden die we gewend zijn binnen onze vereniging. Indien een lid niet in staat is om te trainen of (ouders) dat in deze periode niet zien zitten, hebben wij daar begrip voor. Graag hierover wel telefonisch contact met desbetreffende trainer.

De overheid heeft gevraagd om sportclubs ook open te stellen voor niet leden. De Noormannen vindt dit een mooie kans om onze vereniging te promoten voor overige jeugd. Dit kan dus betekenen voor onze leden dat er ‘nieuwe’ gezichten mee trainen in hun trainingsgroep. Niet leden kunnen zich opgeven via onderstaande link, iedereen in de leeftijd t/m 12 jaar is welkom!

Klik hier om je op te geven voor de jeugdtrainingen!

Het weekschema ziet er als volgt uit:

Team

Dag

Tijd

Trainer

JO-8

Maandag en woensdag

16.15 – 17.15 uur

Aron van Sluijs, Damian Cijsouw, Lennard Kerkhove, Pieter Cijsouw

JO-10

Maandag en woensdag

16.00 – 17.00 uur

Max Patty

JO-11

Maandag en woensdag

17.00 – 18.00 uur

Max Patty

JO-13

Dinsdag en donderdag

18.00 – 19.15 uur

Patrick Knevel, Rens Janisse en Julian Coppoolse

JO-17

Dinsdag en donderdag

19.30 – 20.45 uur

Wouter Verstraate en Finy Cijsouw