SELECTIEFOTO

selectiefoto

Staand v.l.n.r. Josianne Janse (verzorgster), Ylke Houterman Iris Roelse, Nathalie Meijers, Noa Francke, Romana Harmanus, Elisa van Sighem, Esther van der Male, Gerbert van Sighem (elftalleider), Michael Dekker (trainer/leider). 
Zittend v.l.n.r. Anouk van Keulen, Julie Berents, Emilie Cijsouw, Vera Cijsouw, Nienke Minderhoud, Chantal Ros, Yasmin Wielemaker, Christy Cijsouw
Niet op de foto: Karien Cijsouw, Marloes Stricker, Liz Sturm, Renee van Vaardegem

SPELERS

Nog geen spelers toegekend.

TOPSCOORDERS

Nathalie Meijers 22
Ylke Houterman 13
Esther van der Male   7
Iris Roelse   6
Noa Francke   2 
Anouk van Keulen   1
    
    

KADER

Trainer/coach: Michael Dekker (06-25070437)
Elftalleider: Gerbert van Sighem (06-47011541)
Assistent-scheidsrechter: Johan Huibregtse (06-51892044)

Verzorgster: Josianne Janse (06-81155805)

Trainen op dinsdag van 19.30u - 21.00u en op donderdag van 20.00u - 21.00u

 

 

SPONSOREN

STAND COMPETITIE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Jong Ambon VR115122138551540
2De Noormannen VR117112435511932
3Terneuzen VR116103333422418
4Bevelanders VR1179172836324
5Kloetinge VR11575326352312
6DwO'15 VR1168172545369
7De Meeuwen VR2176382145396
8IJzendijke VR316628202234-12
9SVO DKS'17/Axel VR214617192436-12
10ST Bruse Boys/Duiveland/SKNWK VR116547193039-9
11ST Serooskerke / Veere VR116439152334-11
12ST Nieuwdorp/Patrijzen VR2164210142155-34
13Zaamslag VR115339121831-13
14ST Apollo'69 / Luctor Heinkenszand VR1163211112151-30

STAND BEKER POULE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1De Meeuwen VR13300918216
2Kapelle VR131114660
3Bevelanders VR13102379-2
4De Noormannen VR130121519-14

WEDSTRIJDEN

B31-08-2019De Meeuwen VR1-De Noormannen VR112- 0
B07-09-2019De Noormannen VR1-Bevelanders VR14- 6
B14-09-2019De Noormannen VR1-Kapelle VR11- 1
 21-09-2019De Noormannen VR1-SVO / DKS'17 VR21- 1
 28-09-2019ST Bruse Boys / Duiveland VR1-De Noormannen VR10- 2
 05-10-2019ST Luctor Heinkenszand / Apollo'69 VR1-De Noormannen VR10- 4
 12-10-2019De Noormannen VR1-DwO'15 VR13- 1
 19-10-2019Zaamslag VR1-De Noormannen VR11- 1
 26-10-2019De Noormannen VR1-Jong Ambon VR11- 2
 02-11-2019Bevelanders VR1-De Noormannen VR12- 0
 09-11-2019De Noormannen VR1-ST Nieuwdorp / Patrijzen VR27- 0
 23-11-2019Terneuzen VR1-De Noormannen VR13- 2
 30-11-2019De Noormannen VR1-De Meeuwen VR25- 2
 07-12-2019Kloetinge VR1-De Noormannen VR12- 3
 14-12-2019De Noormannen VR1-ST Serooskerke / Veere VR10- 1
 25-01-2020De Noormannen VR1-IJzendijke VR35- 0
 01-02-2020SVO / DKS'17 VR2-De Noormannen VR11- 5
 08-02-2020De Noormannen VR1-ST Bruse Boys / Duiveland VR16- 2
 15-02-2020DwO'15 VR1-De Noormannen VR11- 3
 07-03-2020De Noormannen VR1-ST Luctor Heinkenszand / Apollo'69 VR13- 0
 18-04-2020De Noormannen VR1-Kloetinge VR1Afg.
 25-04-2020ST Nieuwdorp / Patrijzen VR2-De Noormannen VR1Afg.
 09-05-2020De Noormannen VR1-Zaamslag VR1Afg.
 16-05-2020De Meeuwen VR2-De Noormannen VR1Afg.
 23-05-2020De Noormannen VR1-Terneuzen VR1Afg.

B = beker   V = vriendschappelijk