SELECTIEFOTO

selectiefoto

Staand v.l.n.r. Aylwin Vermeulen (ass.scheidsrechter), Finy Cijsouw, Jesse Simonse, Mark Minderhoud, Jari Kaland, Jordy Conté (elftalleider), Damian Cijsouw, Rens de Visser, Dylan Maljers, Jarno Elzinga, Joop Kesselaar (keeperstrainer).
Zittend v.l.n.r. Ron de Nooijer, Erwin Pouwelse, James Beije, Lennard Kerkhove (trainer/coach), Luuk van den Berg, Leendert Joosse (elftalleider), Jaimy Gabriëlse, Julian Coppoolse en Rens Janisse.
Niet op de foto: Marlo Janisse, Aron van Sluijs en Randy van Gils (verzorger).

SPELERS

Nog geen spelers toegekend.

TOPSCOORDERS

Erwin Pouwelse 8
Marlo Janisse 6
Dylan Maljers 4
Mark Minderhoud 3
Rens Janisse 2
door tegenstander 2
Ron de Nooijer 1
Rens de Visser 1
Pedro Boon 1

KADER

Trainer/coach: Lennard Kerkhove (06-18330949)
Elftalleider: Leendert Joosse (06-23382796)
Elftalleider: Jordy Conté (06-10128412)
Assistent-scheidsrechter: Aylwin Vermeulen (06-50839595)
Verzorger: Randy van Gils (06-17802158)
Keeperstrainer: Joop Kesselaar (0118-820993)

SPONSOREN

STAND COMPETITIE

GSWGVPNTVRTG
1Luctor Heinkenszand1712323945-16
2RCS1711333643-19
3VCK1710343339-24
4Nieuwdorp179262948-35
5Kapelle178542936-23
6Patrijzen178452841-29
7Zaamslag168262636-23
8Bevelanders178272635-36
9Lewedorpse Boys175391822-37
10FC Dauwendaele1752101731-37
11GPC Vlissingen174491625-44
12Goes1642101425-51
13De Noormannen1741121328-55
14Veere1724111015-40

STAND PERIODE 1

GSWGVPNTVRTG
1Kapelle87012127-12
2Luctor Heinkenszand86021824-8
3RCS85121617-9
4Nieuwdorp85121618-17
5Patrijzen84131319-15
6Zaamslag84041217-12
7VCK83231117-14

STAND PERIODE 2

GSWGVPNTVRTG
1VCK97112222-10
2Luctor Heinkenszand96302121-8
3RCS96212026-10
4Bevelanders95131620-19
5Patrijzen94321522-14
6Zaamslag84221419-11
7Nieuwdorp94141330-18

STAND PERIODE 3

GSWGVPNTVRTG
1Bevelanders000000-0
2De Noormannen000000-0
3FC Dauwendaele000000-0
4GPC Vlissingen000000-0
5Goes000000-0
6Kapelle000000-0
7Lewedorpse Boys000000-0

STAND BEKER POULE

GSWGVPNTVRTG
1SJO FC De Westhoek 12200615-4
2De Noormannen2101311-6
3Hansweertse Boys200201-17

WEDSTRIJDEN

V13-08-2019Luctor Heinkenszand 1-De Noormannen 12- 3
V20-08-2019De Meeuwen 1-De Noormannen 14- 2
V24-08-2019Zeelandia Middelburg 1-De Noormannen 12- 4
V27-08-2019ZSC'62 1-De Noormannen 11- 3
B31-08-2019De Noormannen 1-Hansweertse Boys 18- 0
B07-09-2019SJO FC De Westhoek 1-De Noormannen 16- 3
B14-09-2019IJzendijke 1-De Noormannen 1Afg.
 21-09-2019Luctor Heinkenszand 1-De Noormannen 13- 1
 28-09-2019De Noormannen 1-Kapelle 12- 6
 05-10-2019Zaamslag 1-De Noormannen 12- 0
 12-10-2019De Noormannen 1-VCK 13- 2
 19-10-2019FC Dauwendaele 1-De Noormannen 15- 2
 26-10-2019GPC Vlissingen 1-De Noormannen 13- 1
 02-11-2019De Noormannen 1-RCS 11- 4
 09-11-2019De Noormannen 1-Lewedorpse Boys 13- 0
 23-11-2019Nieuwdorp 1-De Noormannen 18- 0
 30-11-2019De Noormannen 1-Patrijzen 12- 4
 07-12-2019Bevelanders 1-De Noormannen 15- 3
 14-12-2019De Noormannen 1-Goes 13- 0
V18-01-2020Apollo'69 1-De Noormannen 12- 3
 25-01-2020Veere 1-De Noormannen 12- 0
 01-02-2020De Noormannen 1-Luctor Heinkenszand 12- 2
 08-02-2020VCK 1-De Noormannen 16- 2
 15-02-2020De Noormannen 1-Zaamslag 11- 2
 07-03-2020De Noormannen 1-GPC Vlissingen 12- 1
 18-04-2020De Noormannen 1-FC Dauwendaele 1Afg.
 25-04-2020RCS 1-De Noormannen 1Afg.
 09-05-2020De Noormannen 1-Bevelanders 1Afg.
 16-05-2020Patrijzen 1-De Noormannen 1Afg.
 23-05-2020De Noormannen 1-Nieuwdorp 1Afg.

B = beker   V = vriendschappelijk