SELECTIEFOTO

selectiefoto

Staand v.l.n.r. Aylwin Vermeulen (ass.scheidsrechter), Finy Cijsouw, Jesse Simonse, Mark Minderhoud, Jari Kaland, Jordy Conté (elftalleider), Damian Cijsouw, Rens de Visser, Dylan Maljers, Jarno Elzinga, Joop Kesselaar (keeperstrainer).
Zittend v.l.n.r. Ron de Nooijer, Erwin Pouwelse, James Beije, Lennard Kerkhove (trainer/coach), Luuk van den Berg, Leendert Joosse (elftalleider), Jaimy Gabriëlse, Julian Coppoolse en Rens Janisse.
Niet op de foto: Marlo Janisse, Aron van Sluijs en Randy van Gils (verzorger).

SPELERS

Nog geen spelers toegekend.

TOPSCOORDERS

Erwin Pouwelse 8
Marlo Janisse 6
Dylan Maljers 4
Mark Minderhoud 3
Rens Janisse 2
door tegenstander 2
Ron de Nooijer 1
Rens de Visser 1
Pedro Boon 1

KADER

Trainer/coach: Lennard Kerkhove (06-18330949)
Elftalleider: Leendert Joosse (06-23382796)
Elftalleider: Jordy Conté (06-10128412)
Assistent-scheidsrechter: Aylwin Vermeulen (06-50839595)
Verzorger: Randy van Gils (06-17802158)
Keeperstrainer: Joop Kesselaar (0118-820993)

SPONSOREN

STAND COMPETITIE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Luctor Heinkenszand17123239451629
2RCS17113336431924
3VCK17103433392415
4Nieuwdorp1792629483513
5Kapelle1785429362313
6Patrijzen1784528412912
7Zaamslag1682626362313
8Bevelanders17827263536-1
9Lewedorpse Boys17539182237-15
10FC Dauwendaele175210173137-6
11GPC Vlissingen17449162544-19
12Goes164210142551-26
13De Noormannen174112132855-27
14Veere172411101540-25

STAND PERIODE 1

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Kapelle870121271215
2Luctor Heinkenszand86021824816
3RCS8512161798
4Nieuwdorp85121618171
5Patrijzen84131319154
6Zaamslag84041217125
7VCK83231117143

STAND PERIODE 2

GSWNGLVLPTVRTGDS
1VCK971122221012
2Luctor Heinkenszand96302121813
3RCS962120261016
4Bevelanders95131620191
5Patrijzen94321522148
6Zaamslag84221419118
7Nieuwdorp941413301812

STAND PERIODE 3

GSWNGLVLPTVRTGDS
1Bevelanders00000000
2De Noormannen00000000
3FC Dauwendaele00000000
4GPC Vlissingen00000000
5Goes00000000
6Kapelle00000000
7Lewedorpse Boys00000000

STAND BEKER POULE

GSWNGLVLPTVRTGDS
1SJO FC De Westhoek 12200615411
2De Noormannen210131165
3Hansweertse Boys20020117-16

WEDSTRIJDEN

V13-08-2019Luctor Heinkenszand 1-De Noormannen 12- 3
V20-08-2019De Meeuwen 1-De Noormannen 14- 2
V24-08-2019Zeelandia Middelburg 1-De Noormannen 12- 4
V27-08-2019ZSC'62 1-De Noormannen 11- 3
B31-08-2019De Noormannen 1-Hansweertse Boys 18- 0
B07-09-2019SJO FC De Westhoek 1-De Noormannen 16- 3
B14-09-2019IJzendijke 1-De Noormannen 1Afg.
 21-09-2019Luctor Heinkenszand 1-De Noormannen 13- 1
 28-09-2019De Noormannen 1-Kapelle 12- 6
 05-10-2019Zaamslag 1-De Noormannen 12- 0
 12-10-2019De Noormannen 1-VCK 13- 2
 19-10-2019FC Dauwendaele 1-De Noormannen 15- 2
 26-10-2019GPC Vlissingen 1-De Noormannen 13- 1
 02-11-2019De Noormannen 1-RCS 11- 4
 09-11-2019De Noormannen 1-Lewedorpse Boys 13- 0
 23-11-2019Nieuwdorp 1-De Noormannen 18- 0
 30-11-2019De Noormannen 1-Patrijzen 12- 4
 07-12-2019Bevelanders 1-De Noormannen 15- 3
 14-12-2019De Noormannen 1-Goes 13- 0
V18-01-2020Apollo'69 1-De Noormannen 12- 3
 25-01-2020Veere 1-De Noormannen 12- 0
 01-02-2020De Noormannen 1-Luctor Heinkenszand 12- 2
 08-02-2020VCK 1-De Noormannen 16- 2
 15-02-2020De Noormannen 1-Zaamslag 11- 2
 07-03-2020De Noormannen 1-GPC Vlissingen 12- 1
 18-04-2020De Noormannen 1-FC Dauwendaele 1Afg.
 25-04-2020RCS 1-De Noormannen 1Afg.
 09-05-2020De Noormannen 1-Bevelanders 1Afg.
 16-05-2020Patrijzen 1-De Noormannen 1Afg.
 23-05-2020De Noormannen 1-Nieuwdorp 1Afg.

B = beker   V = vriendschappelijk